Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidozás nagyon káros?

Szteroidozás nagyon káros?

Figyelt kérdés
már hónapok óta heti 5 öt edzek és tudom jól hogy bárhogy ezdehetek nem leszek nagy izmos.. kondiba néha nézem az embereket mekkorák és akkor mindig megcsap a kisértés szele..

2013. nov. 12. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja edzel és már koxolni akarsz? Ne csináld már ember. 4-5 évig simán tudsz fejlődni naturálban is.

És igen, marha káros a koxolás:

máj- és vesekárosodás, szív- és érrendszeri megbetegedések, heresorvadás, személyiségváltozás, hajhullás, stb..

2013. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek olyan durva mellékhatásai. Laza szív és máj betegségeket okoznak meg egy kis péniszsorvadást. És egyéb jóféle betegségeket. Úgyhogy szerintem ne próbálj ki egyet sem.
2013. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a kox se Isten, mellé ugyanugy kell étrend
2013. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Emberek, oké hogy beszéltek a kox ellen, de legalább tudjátok már mit írtok! Heresorvadás egy dolog, de mi a fene az a péniszsorvadás?
2013. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak egy ember írta Saxx. Nem jogos, hogy többes számban fogalmazol.:)
2013. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt egy majom beírj: nem azt mondtam, hogy koxoljon, sőt ne koxoljon, de akkor olyan mellékhatást írj ami létezik, mert ezzel nem lebeszéled, hanem ha kicsit utánanéz, max téged néz majd hülyének!
2013. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a szteroid kifejtse a hatását, kell egy normális étrend és edzeni is kell mellé keményen. A profi testépítők (Arnold, Cutler, coleman stb..) is a cuccok mellett rengeteget edzettek és (majdnem) hibátlanul étkeztek.
2013. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Előre felkészültem a többire :D Nem neked szólt, de ezt észreveszi aki írta szerintem :D
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
oks, de úgy hangzott, mintha mindenkit lecsesznél.:)
2013. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A te válaszoddal teljesen egyetértek!
2013. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!