Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó hát edzés? Láttam hogy...

Dejong kérdése:

Ez jó hát edzés? Láttam hogy a bohos és bereczkiék csináltak ilyet: Húzódzkodás Lehúzás Döntött törzsű evezés T rudas evezés Lehúzás hátgépen

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Mondjuk egy hiperhajlítás jobb lenne a végére, nem kell kétszer lehúzni gépen.
2013. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, hiperhajlítás jó lenne a végére, amúgy jó!
2013. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, de te ne úgy evezz, mint bohos, mert az nagyon szar kivitelezés volt. Láttam a videót én is...
2013. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szar az, csak nem kezdőknek való. Kornélnak szerintem jobb az izomérzete így, mint a legtöbb terembe járónak szabályosan.
2013. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jó T-rudas evezés? 0:56-tól

http://www.youtube.com/watch?v=0cU9l5fDVHY

2013. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös

ez semmi

csak rángatja a nagy súlyt, sose nem szerettem az ilyen magamutogató embereket, ha 50-60 kilóval kevesebbet rakna rá, teljesen normálisan tudná csinálni, de nem, neki kell az a sok súly rá, h mindenki odafigyeljen, mikor az utolsókat csinálja, és üvölt mint egy gorilla.

sokat csináltam ezt amikor ilyen ember edzett lenn, ugyanezt csináltam én is csak direkt rohadt kis súllyal, pl 10-20kilóval, bedőltem, húztam , rángattam a súlyokat, majd a végén ordíbáltam a nem létező fájdalomtól még a haverokat is oda állítottam h segítsenek ha nem megy,.

volt akinek elsőre leesett a szitu, és utána óvatosabban ringatta magát az óriási súlyaival, de olyan is volt aki végig nézte a produkciómat, majd ugyanúgy nekiállt rángatózni, hát akkor már röhögtünk mi is.

ált ilyenkor esett le pár embernek mi a szitu, volt aki végig sem edzett,hanem vörös fejjel elviharzott, majd teljesen más időpontokban láttuk edzeni menni, h elkerüljön minket.

2013. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem, Bohosé, de amit versenyzőtől látsz, azt 80%-ban ne utánozd :D Nem véletlen volt eltörve a sípcsontja neki. Sokkal többet érsz, a kisebb súllyal szabályosan és nem mellesleg az ízületeid is meg fogják ezt hálálni.
2013. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!