Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétám után úgy vélem el kell...

Diétám után úgy vélem el kell kezdenem a testépítést a cél a kocka has? (lent az összes kérdés)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mit ajánlotok eddig cardio és aerob edzéseket végeztem heti 2-3at és mellette komoly diétát. -25 kg egy év alatt. Most érzem, úgy hogy talán elkezdhetem a testépítést, 183 cm magas vagyok és 83kg a hasamon van még némi súly felesleg. Szeretném komolyan elkezdeni a test építést a diétával is így voltam, kő keményen ! Azt szeretném kérdezni milyen edzés terveket ajánlotok vagy mit ajánlott csinálnom illetve milyen táplálék kiegészítőket érdemes fogyasztani, vagy kell-e valami illetve hasznos lenne-e valamelyik számomra ? Az is érdekel, hogy az étrendemen kell-e változtatni, vagy maradhat ez a diétás, de nem hiszem, hogy ezzel a kajával bírom az edzést ! Minden más is érdekel amit egy kezdőnek tudnia kell.

2013. nov. 19. 18:04
 1/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Body.builder.hu-n van a Sárga kapszula, Drugs Bunny edző rovatában. Ingyen letölthető, minden benne van, edzés, kaja.
2013. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi. A valaszbol itelve eleg sablonos kerdest sikerult feltennem :D
2013. nov. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!