Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig lehet valaki fitness...

Meddig lehet valaki fitness modell?

Figyelt kérdés

Pontosabban, meddig érdemes ezt elkezdeni? :) nem rég múltam 21, lány vagyok, sajnos elég vékony alkatom van. Nem rég jártam konditerembe, kaptam teljes átmozgató edzés tervet, de a vizsgák miatt abba hagytam.. Szóval nincs sok izom rajtam. :) Lehet még esélyem?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. nov. 19. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyik leghíresebb fitt modell jennifer nicole le 28 évesen kezdett edzeni 2 gyerek után 98 kilósan.

amit lehet megnyert és a szakma legjobban kereső sportolója még 40 körül is,de már nem versenyez pár éve,úgyhogy nem vagy lekésve.

2013. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kor alapján szerintem még simán lehet. Így ez csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy elszánt és kitartó
2013. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Abban még tudtok segíteni, hogy ezt hogy lehetne elkezdeni?

Már az elején keressek olyan személyi edzőt aki versenyre is készít fel, vagy először folytassam a konditerembe, hogy ne "üres kézzel menjek" es csak azután keressek?

Anyagilag mennyire bírható? (Étrend+edző stb.)

2013. nov. 19. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A konditeremben nincs személyi edző? Egyelőre még ne a versenyben gondolkodj, bár célként lebeghet a szemed előtt. Ahogy kivettem még igencsak az elején vagy, így nem árt egy szakember aki segít az edzéstervben, gyakorlatok kivitelezésében, étrendben. Persze ezeket interneten is összeszedheti az ember (nem női magazinból, testépítő oldalról :) ), de egyedül nem biztos, hogy jól alkalmazza, így ez hosszabb út lehet. A költséges az relatív, mert mindenkinek más számít annak. Személyi edző lehet a pénzes, de csak az elején lényeges, hogy elindítson. Az ételek valamelyest lehet, hogy többe kerülnek, de eddig is kellett költened rá. Vitaminok, táplálékkiegészítők lehetnek plusz pénz, ami a versenyforma közeledtével egyre több lesz valószínűleg, de biztos vannak olyan dolgok, amikről le tudsz mondani ennek a célnak érdekében.
2013. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha elkezdenél edzeni rendesen?


nemrég kezdted, de már abbahagytad? Milyen hozzáállás ez? Másnak munka, család mellett van ideje edzeni, neked pár szaros vizsga miatt nincs? ez akaraterő, hozzáállás kérdése.


Hiába fogadsz fel edzőt, ő csak megmutat néhány gyakorlatot, meg ír neked egy edzéstervet. De akaratot, elkötelezettséget, szívet nem taníthat...

2013. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A pár szaros vizsga tette lehetővé, hogy végzettségem es munkám legyen. Vizsga alatt 3-4 órákat aludtam egy nap.. Ne haragudj, hogy ezt a kevés órát alvásra szántam :)

A többieknek köszönöm a választ!

2013. nov. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!