Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha már tudok 5 egykezes...

Ha már tudok 5 egykezes fekvőtámaszt, akkor felesleges a fegyencedzést használni?

Figyelt kérdés
Megvettem a fegyencedzés könyvet, lényegében az egykezes húzódzkodás elsajátítása miatt. De ugye a könyvben vannak fekvőtámasz lépések az egykezes fekvőig. Ha én már most tudok 5 egykezes fekvőt, akkor már felesleges a fegyencedzés fekvőtámasz részét használnom ? Vagy még izmosodnák tőle ugyan úgy (mármint a 10 lépéstől( ?
2013. nov. 24. 08:53
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor kell áttérni fegyenc edzésről street workout-edzésre aminél azért érnél el izomnövekedést mivel több fajta fekvőtámaszt csinálnál ami mind új stimuláció lenne és több szögből dolgoztatnád meg és több gyakorlattal azokat az izmokat.
2013. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát lehet áttérek a street workout-ra. Csak nem tom hogy kezdjek hozzá. Amúgy szerinted melyik gyakorlat nehezebb a 2 közül ?

Félbe hajtott (kettéhajtott) törülközőn függeszkedni egy kézzel vagy 3 ujjal függeszkedni rúdról ?

2013. nov. 24. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szorítás, ujjak erejének kérdése. Szerintem..


Szerintem 3 ujjal általában nehezebb.

2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!