Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem káros a multi pro plus?

Nem káros a multi pro plus?

Figyelt kérdés

szóval vettem egy ilyen terméket...

Anyám egyből rákezdett,hogy míért veszek ilyeneket,nemtudom,hogy mivan benne...

megmutattam neki minden leírást,aztán annyira már nem tartott ki az igaza mellett.De még mindig aztomndja,hogy olvasott olyat,hogy mindenkinek más arányban kell a vitamin mennyiség,és okozhat betegségeket a túladagolása..

ezen elgondolkodtam kicsit...szerintetek??honnan lehet tudni,hogy az az 1 csomag kell nekem egy napra?

Ja és utánnolvasgattam erre ilyet találok,pont itt gyakorin:a magas b vitamin bevitel növeli a rák kockázatát...ez így van?meg úgy egyáltalán a soka vitamin gondot okoz?vagy ez a multi pro nem olyan sok??

Köszi a válaszokat!!


2013. nov. 24. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyet annyira nem értettem sose... nézzünk már körül, totál szennyezett, szmogos, agyonkezelt élelmiszeres, stresszes, neonfényes, zajos világban élünk, és pont a vitaminra kell kitalálni, hogy rossz? Ha az összes többit már kiküszöbölted, de legalábbis jó úton haladsz felé, akkor még azt mondom, hogy sorra kerülhet, de valljuk be, nem éppen valószínű, hogy ez a helyzet.


A multipró amúgy egy közép-felsőkategóriás vitamin tartalomra nézve a piacon, vannak sokkal "erősebbek" is, de hobbiszinten szerintem ennél több nem kell. De ha félsz, akkor inkább add el, vagy vegyél kisebbet (vagy egyél, hogy is szokták mondani? "sok gyümölcsöt és zöldséget", tehát heti egy alma, ha épp eszedbe jut, az átlagember szerint így kell vitamint enni).

2013. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 clint ***** válasza:

oké

akkor egy kérdés.

HÁNY EMBER BETEGEDETT MEG VITAMINTÓL??? (egy se)

És mégegy:

HÁNY EMBERNEK VOLT BAJA VITAMINHIÁNYTÓL??? (soknak)

2013. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!