Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok Ő róluk?

Mit gondoltok Ő róluk?


2013. nov. 26. 15:37
1 2
 1/16 anonim válasza:

Lehet izmos egy nő DDEE!, Ez már túlzás bakker.. ha nem látnám a fejét azt gondolnám hogy egy kicseszett csávó...

túl izmos, ezt már meg se dugnám

2013. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én mindig kiállok amellett, hogy egy nő igenis lehet szép izmosan is, nem az számít nőiesnek ha semmi formája nincs, teljesen ropi.

De ez már nekem is sok, ebben már(főleg az elsőben) már néhány adag koksz is van.

2013. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ők a Gauss-görbe vége. Tény, kivételes teljesítmény, de kivételesen kevés is van belőlük. A világ már csak ilyen, let them be.


Vannak fontosabb megoldandó dolgok is.

2013. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kondi és a csajok? Ritka mint 60 éves korban a merevedés. Amúgy jól néznek ki, bírom a kondis csajokat.
2013. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Két koxos testépítő csajt látok. Sok ilyen van, el kell fogadni.
2013. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Hát ja, ez már nem nőies. Gondolom a bisex csávók gerjednek erre mert megvan bennük minden.

Pl.: az első is hiába rakja ki a csöcseit mekkora válla van már? Kettétörne mint egy ropit. :D

2013. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amit elértek, azt elfogadom, és tisztelem. Ne higgyétek azt, hogy ők azért edzenek, hogy nektek tetszenek, ha ez a céljuk, életük akkor sok sikert, hajrá!
2013. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy saxx mondja(persze a többiek is tudják ugyanezt, csaj most ő írta).

Nem azért ilyenek, hogy nekünk tetszenek. Ez már nálam is átlépi férfi szemmel az esztétikus, szexi szintet, amely valahol Toldi Zsuzsinál húzódik.

2013. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem nincs semmi bajom a vele-k, inkább ilyen mint egy

zsír disznó.

2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mirk ***** válasza:

A másodikat néztem meg először, azt gondoltam, hogy ez már túlzás.

Aztán megnyitottam az elsőt...


Nekem semmi bajom azokkal a nőkkel akik rendszeresen sportolnak, formában tartják magukat. A fenti kettő nem ez a kategória. Túlzás már a második is, az első meg egy "szörny".

2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!