Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sportolók miért eszik meg a...

A sportolók miért eszik meg a tojást nyersen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt sosem értettem, valószínűleg több fehérje van benne mint a főttojásban (nem biztos). A fehérje egy sportoló (főnleg egy tesetépítő számára nagyon fontos)
2013. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert nyersen több fehérje marad benne amit a szervezet jobban feltud használni, mintha főzve lenne. Ez tényleg igaz mert eddig akárhány testépítőt megkérdeztem mind azt mondta hogy ez így van. Persze jobb főzve is csak akkor többet kell fogyasztani de akkor a kalória is több lesz ami mondjuk jelenthet hátrányt.
2013. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a sportolók nem esznek nyerstojást mert tudják, hogy nem emészthetõ és még betegségeket is terjeszt... ez csak egy városi legenda amit a sok hülye terjeszt...
2013. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy látom itt is szaporodnak az ilyen hülyék...
2013. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, negyven éve iszom és tőle még nem lettem beteg, sőt! Ja és emésztve távozik!
2013. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem ettem meg nyersen, szalmonella vírust tartalmazhat, ami komoly betegséghez vezethet. edd főve vagy rántottaként. ne edd meg nyersen, van benne egy anyag ami gátolja a felszívódást is.
2013. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A cikk nagyon reklám gyanús (nem gyanús!) de ennek ellenére a lényeg benne van: [link]
2013. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak a szalmonella-parához szólnék hozzá: koromnál fogva is abban nőttem fel, hogy az édesség sokszor igencsak korlátozott mértékben állt rendelkezésre. Anyukám pedig kikevert tojást (sárgáját) csinált nekünk (néha kakaóval) és soha semmi bajom nem lett.
2013. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem szívódik fel jobban. Attól még, hogy nem fosol tőle, nem jutsz több, jobban emészthető fehérjéhez. Röviden: kevesebb fehérjét szívsz így föl, argo nem vagy vele előrébb. Mellesleg a biotint is jól megköti, tehát az is megy a kukába, amit beviszel esetleg B-komplexszel.


A szalmonelláról meg csak annyit, hogy egy friss, jó helyen tárolt tojás egészséges csirkétől annyira nem vészes, a bolti már kicsit neccesebb.

2013. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6 ból 5 az oroszrulettõl sem kap ólommérgezést, mégsem játszanám, amúgy a második szakmám szakács, természetesen vannak ételek, amik nyers tojásból vannak, szeretek is sok ilyet, pl majonéz, de ilyen kajánál mindig benne van a pakliban a szalmonella, elég arra gondolni, évente legalább egyszer van hírekben, mikor egész osztályokat, iskolákat dönt le a lábáról...
2013. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!