Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire megbízható a profigym...

Mennyire megbízható a profigym és a gymstore?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsen, aki rendelt már innen, mert én még nem és nem is hallottam egyikről sem, viszont van egy termék ami csak ezen a két helyen kapható! Előre is köszi.
2013. nov. 30. 12:41
 1/7 clint ***** válasza:

Mit értesz megbízhatoság alatt??? ha rendelsz vmit kiküldik és kész... ez jellemző minden webáruházra. :D

melyik a termék amit keresel htha tudok segíteni.

2013. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értve megbízható-e, hogy tényleg az van a dobozban ami rá van írva? Csak mert láttam már arra példát, hogy ez nem így volt :D
2013. nov. 30. 15:16
 3/7 clint ***** válasza:
az nem biztos, hogy a webshop csinálja.... a nagyobb termékeket myprotein, on, musclemeds, bsn stb nem magyarországon hamisitják, csak ide is eljut...
2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
de azt még mindig nem írtad mi kell.
2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettő közül még csak a gymstore-ból rendeltem, de onnan kb. 4-szer. Arra számítani kell, hogy 1 hét biztos lesz a szállítás, mert nem készletről adják, de sokminden olcsó, adnak számlát és bontatlan, eredeti a termék. Tavasszal találtam rájuk, mert Pick-Pack pontos átvételt kerestem, mivel nem mindig tudom átvenni, amikor jön a futár, helyben meg csak Scitec és Biotech bolt van.
2013. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gymstore-ról rendeltem és én is pick pack pontra kértem, egy hét volt kereken a rendeléstől számítva még megjött. Elégedett vagyok velük nem volt semmi gond!
2015. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kicsit drágák a többi oldalhoz képest ,de a terméket korrektül leküldték
2015. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!