Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltak a shop. Builder....

Kondaska kérdése:

Mit gondoltak a shop. Builder.hu webshopról? (megbízható, stb. ) A Muscle Army Warrior Juice tejsavófehérjét szeretném megrendelni, arról vélemény?

Figyelt kérdés

#megbizhetó
2013. júl. 10. 21:03
 1/6 tap bela ***** válasza:

A Warrior Juice egy whey és casein mix. De sajnos a harmadik legtöbb összetevő a dobozban maltodextrin. Tehát egy cukor szénhidrát. Kb. 500-600Ft/kg-onként olcsóbban, tehát 2.000Ft-nál is olcsóbban meg tudnád vásárolni a MyProtein Totál Proteinjét, ami hozzáadott szénhiddrátot tehát maltót nem tartalmaz. De tettek bele adagonként 4g glutamin peptideket, és 1,5g lenmagolajat is.


A Total Protein lassú, közepes és gyors felszívódású fehérje mellett, adagonként 4g hozzáadott glutamint (izomregenerálódás) is tartalmaz. Ügyeltünk a megfelelő zsírsavakra is, ezért 1,5g lenmagolaj port is tettünk a Total Proteinbe.


- Milk protein koncentrátum,

- Impact Whey® (whey koncentrátum),

- Impact Isolate® (whey izolátum),

- Egg White Powder (tojás protein),

- glutamine peptidek,

- lenmagolajpor.


1 adag (60g) tartalmaz:

Energia: 207,9kcal

Protein: 46,5g

Szénhidrát: 2,4g

Zsír: 2,1g,

Glutamin peptidek: 4g

Lenmagolaj: 1,5g

2013. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzés utánra tudsz valamit ajánlani ? (ha lehet scitec fehérjét)
2013. júl. 11. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért pont scitec?

Amúgy megnézed, mi kell neked, ha pl. jó egy sima koncentrátum, akkor megnézed mely termék tartalmazza ezt, és azt veszed.

2013. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tap bela ***** válasza:
scitecet nem mert sosem foglalkoztam vele.
2013. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Shop.Builder a legeslegjobb internetes webshop. (ebben a sportban) de ha van rá lehetőséged és nagyon kezdő vagy, és városban laksz ahol van Scitec bolt akkor oda menny be és ott kapsz segítséget és ott megfelelően megmondják hogy mi kell neked.
2013. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most így majd 10 év után szólok hozzá. Hát azóta elszaladtak az árak. Most 6490 Ft-ért vettem 1 kilót. Asszem kedden rendeltem, pénteken itt is volt. Az íze jó volt az ajándék mintának, a kilós csomag majd most jön. Jelenleg ez a 3. fehérje, mióta edzeni kezdtem, szóval egyenlőre ez kevés ahhoz, hogy megmondjam, hogy pl ez a best fehérje. De a kiszállítás ugye gyors volt, az íze is jó volt (legalábbis vaníliáshoz képest rendben találtam), és fel is oldódott eléggé (bár voltak csomók, de szerintem nincs olyan fehérje, ami teljesen feloldódik).

Szóval az én esetemben elégedett voltam velük. Ha beválik ez a fehérje, akkor biztosan fogok tőlük rendelni. De még másik gyártótól is ki fogok próbálni először.

2023. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!