Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerek segítsége nélkül...

Szerek segítsége nélkül összetudok hozni egy ilyesmi testet, otthoni edzéssel?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fzQ0FSk1MTM


Mivel vékony vagyok, és tömegnövelésre szerintem nem vagyok hajlamos, ezért eléggé passzolok a videóban szereplő srác, testi adottságaihoz. A másik az étkezés amit nem értek, addig eljutottam hogy fehérjedús és szénhidrát szegény étrend kéne, de amúgy is bármit eszek nem látszik meg rajtam, ez nem tudom mennyire jó avagy rossz. Ha elkezdek edzeni nyilván nem ehetek sűrűn disznó húst, csak csirkét, halat, zöldséget

Kb 57kg vagyok 176cm-hez

21/F


2013. nov. 30. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven elérhető egy év alatt, ha van étrended, megfelelő a pihenés... Egyébként milyen szerre gondolsz? Tisztítószer? Nem kell hozzá, igaz nem árt néha takarítani. Mosogatószer? Néha jó elmosni az edényt amiben főzöl! Táplálékkiegészítő? Az csak élelmiSZER, a liszt káros? Biztosan, mivel por, jobb ha nem eszel többet!
2013. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet hozni naturálban, de súlyzó az kell hozzá vagy inkább konditerem, hogy biztos sikerüljön 1 év alatt.

Amúgy szénhidrát az pont hogy kéne, de minőségi, nem cukor meg fehér kenyér, hamburger, tészták, hanem zab, rizs, teljes kiőrlésű tészták.

Tömegnövelő étrend kell, vagy legalábbis megemelt fehérje és szénhidrát bevitel és jó zsírok, sok zöldség.

googleba írd be alapismeretek és olvasd el

2013. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerek mondjuk tényleg kelleni fognak. A sok étkezés sok szennyes edénnyel jár, azt mind el kell mosogatni mosogatószerrel. Ha sokat edzel, kardiózol stb, akkor többször fürdesz és kellenek tisztálkodószerek. Ha egy kemény edzésen elhányod magad akkor kell valamilyen felmosószer. Magához az edzéshez kellhetnek különböző sportszerek, de más szerekre talán nincs szükség.
2013. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga Kapszulát, bárhol meg lehet találni. Ch az pont kéne, különben hogyan fejlődnél? De nem mondom tovább, olvasd el, vagy legalább az alapismereteket.


Egyébként ez abszolút nem nagy szint, saját súlyos edzéssel is hozható, de ha komolyabb eredményt akarsz, akkor súlyzóznod kéne.


Tömeget mindenki tud növelni, csak rendes étrend kell hozzá.

2013. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az izomzat nem túl nagy. Háta konkrétan nincs. De ahhoz képest hogy milyen volt elég jól fejlődik. Súlyzóssal saját testsúlyossal is hozható simán. Kell jó kaja meg edzésterv. KELL SZÉNHIDRÁT IS.
2013. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a szerek alatt tápkiegre gondolsz, akkor olvass utána(meg amúgy is), az csak kaja.Ha pedig koxra, akkor anélkül is simán el lehet érni ezt a formát.

Szénhidrát is kell, de mindenképp olvasd el a sárga kapszulát, az segíteni fog.

2013. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Átolvastam a könyvet és helyretettem pár kételyt magamban
2013. nov. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!