Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálatok is a csajok a teremben...

Nálatok is a csajok a teremben hosszú pólót kötnek fel a derekukra, hogy takarják a popsijukat?

Figyelt kérdés
Ha valakinek jó feneke van azért, ha valakinek rossz, akkor azért. Mi ez már? Én bezzzeg kiteszem a csupasz vállaimat, hogy jól érezzék magukat. Szerintetek ez fer?
2013. dec. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ilyenek, pont azt is kiteszik amit nem kéne :D
2013. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valter6672 ***** válasza:
Nálunk nem ilyenek :D (debrecen)
2013. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem kötöttem hosszú pólót sehova, zavarna is edzés közben, meg annyira nem szar a seggem azér.

Bár te nagyon rendes fiatalember vagy, hogy a csajok kedvéért megmutatod izmos válladat, biztos nagy a sikered. :-)

2013. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Köszönöm szépen!

Látszik, hogy nem tud rendesen dolgozni, zavarja, de akkor is fölköti, hihetetlenek. Pedig nem is vagyok bámulós, de tényleg már van, hogy évek óta látok ott valami csinos lányt, és mostmár szeretném tudni milyen a feneke, de még nem láttam soha.

Egyszer odamegyek, és lehúzom a fogaimmal róla, komolyan mondom. Egymástol tanulják ezt a hülyeséget.

2013. dec. 3. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Hát ez komoly probléma. Sok sikert! :-)
2013. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 norbi2010 ***** válasza:
Örülj hogy vannak ott lányok, én már hónapok óta nem láttam a teremben... :D
2013. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szegénykém. Pedig nagyon motiváló, amikor a lányok megcsinálnak a szemükkel.
2013. dec. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!