Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 éves kor felett lassabb a...

30 éves kor felett lassabb a regeneráció?

Figyelt kérdés

Húszas éveimben úgy érzem hogy gyorsabban regenerálódtam, mert pihenőnapon több erőm volt. Most meg hogy elmúltam 30, a pihenőnapokon eléggé fáradtnak érzem magam, és izomláz is tovább tart.

Valamit érdemes ilyenkor 30 után szedni ennek érdekében? Regenerálódás gyorsítására?

Mert így néha edző napokon is tart még a fáradtság, úgy unblokk az egész testemben, nem csak az előző nap megmozgatott izomcsoportban, és fáradtan kezdem már el az edzést.

Valamint még egy olyan kérdés, hogy a gyógyszerrel kezelt magas vérnyomásosoknak úgy tudom hogy edzés előtti felpörgetőként nem ajánlott a no fokozó. De valami néha jó lenne, valami ötlet?


2013. dec. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tesztoszteron fokozó segíthet, 30 év felett sajnos lassul a regeneráció mindenkinél.
2013. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tribulus vagy egyéb hormon serkentők ilyenkor pont jól jönnek.

évi kétszer én is csinálok velük egy egy kúrát, ilyenkor érzem h jobban energikusabb meg fickósabb vagyok:)

2013. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!