Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki van még úgy, hogy lejár...

Ki van még úgy, hogy lejár edzeni, mert szereti csinálni, de a testépítő étkezést utálja, és csak hagyományos kajákat eszik?

Figyelt kérdés

Szeretek edzeni, egy életérzés!

de utálom a testépítő étkezést, eddig egyszer próbáltam ki, a csirkemell, egyike azon ételeknek, amit ki nem állhatok.

Ellenben a zsíros, szaftos húsokat, pörköltökért odavagyok!

Most is baconszalonnába tekert sült kacsacombot eszek!És nagyon jó íze van, ellenben mikor natúran kifőzik a rizst, meg a főtt tojást, meg sok ismerősömnél láttam, mikor versenyre készült, h a csirkemell natúrba kifőzve volt csak, attól hányingerem volt.

Szóval, aki edzeni járnak és itt írogatnak is, ti hogy vagytok ezzel?

pl én tápszereket sem fogyasztok, ellenben a vödrös csokiparánnyal és nápolyival, amit kilószámra eszek.



#testépítés #normálkaja
2013. dec. 3. 17:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szíved joga. Mindenki úgy él, ahogy jól esik, persze amíg másnak ezzel nem árt.

Tápszert amúgy az állatoknak adnak.

Az emberek táplálékkiegészítőket szoktak fogyasztani, amikből manapság már igen finomak kaphatók és picit segítenek kiegészíteni, fejleszteni az étrended, mivel ezek is csak kaják, ennyi a funkciójuk.

2013. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

hazudnék ha azt írnám h nem próbáltam volna végig az összes sciteces cuccot az évek folyamán...

de valahogy mű...

nekem pl egy edzés után egy tál csokiparány jobban lesik, kakaóval, mint fehérjeturmixot szürcsölgetni...

2013. dec. 3. 17:43
 3/32 A kérdező kommentje:
utóbb amit írtam, annak fehérjetartalma kb 30-40g szénhidrát pedig 2-300 gramm lehet, kb mint egy jumbo..de jobb az íze:)
2013. dec. 3. 17:45
 4/32 anonim ***** válasza:

A csokiparány is van annyira mű.

Amúgy szerencsés alkat lehetsz, ha ilyeneket eszel tonnaszámra és nem vagy dagadt. Ha meg az vagy és nem érdekel ahhoz is jogod van, csak valaki meg ez izgat.

2013. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

A fehérjepor nem mű. Ezt el kéne fogadni, hogy ugyanannyira mű, mint az összes többi élelmiszer. Nyilván nem terem a természetben Sciteces vödörben a protein, de ki a szart érdekel, ha az emberek által fogyasztott kaja ugyanúgy nem természetes, és a fehérjepor alapvetően egészséges dolog.


Ha neked jobban bejön ez az életforma, akkor semmi gond, csináld így, de ne ítéld el azokat akik hajlandóak lemondani a csokiparányról meg a nápolyiról a célj érdekében. Ettől nem lesznek(leszünk rossz emberek, szóval felesleges itt ütni a vasat, hogy milyen szar dolog a testépítés.

2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Én tartom a kaját, fogyasztok tápkieget, ha valamit csinálok, csináljam rendesen! Csokiparányt, vagy mi a szart meg nem ettem vagy 4 éve.
2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

oriza

nekem itt nem célom a kritizálás, csak egy kérdésem volt, h ki hogy látja ezen dolgokat, de akkor úgy látom ezen az oldalon lehet válaszíróként, és néha kérdezőként csak én vagyok ezen az állásponton, bár amennyi teremben eddig voltam, ott sokszor találkoztam ilyen gondolkodású emberekkel, és néha komolyabban is néztek ki, mint a rizst meg csirkemellet kimérő egyének.

2013. dec. 3. 18:10
 8/32 A kérdező kommentje:

saxx csinálom én rendesen...edzek mint egy fanatikus.

megnézném hány embernek megy itt a guggolás 150nel, sorozatban...

csak a kaja része főleg amit manapság minden fiatal mond , rizs, csirkemell, hidegen hagy, inkább pörkölt nokedlivel...

2013. dec. 3. 18:14
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább azt tapasztalom hogy az emberek szarnak a kajába, tápkiegbe de a kox az megy!
2013. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
sajnos azt én is láttam, mikor tizenévesek közt az a menőbb ki eszik több vackot...
2013. dec. 3. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!