Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt a táplálékkiegészí...

Joe8341 kérdése:

Edzés előtt a táplálékkiegészítőket lehet egybe keverni? Vagy elöre elkésziteni? Pl: elkészitem a creatint, glutamint hmb-t citrullin, és egy adag tirosyn. Ezeket bele fél liter vizbe, és másnap edzés előtt 30' iszom meg. Edzés utánit is. Jó ez igy?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egybe lehet keverni. Az előre elkészítést nem értem. Minek? Összekevered egy shakerbe, aztán edzés előtt rá fél liter víz, és ennyi. Minek előre beletenni a vizet?
2013. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az idöm kevés, és igy szerintem jobban és hamarabb oldódik az egész cucc, nem? de azért jó ez igy? vagy lehetne az egészet a proteines ch-s dologgal is összekeverni?
2013. dec. 4. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
ja még eggy kérdés, ha 2 hét kimarad, (nem edzek), ugyanugy szedjek mindent mint pihenőnapokon?
2013. dec. 4. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szárazon mindent összekeverhetsz, de vizet nem önthetsz rá, mert például a protein tutira megromlik másnapra. Mondjuk hűtőben talán nem. De akkor is hülye elgondolás ez, nem fog jobban oldódni meg semmi egyéb előnye sem lehet, nem véletlen, hogy senki nem így csinálja. Meg azért nehogy már az az egy perc számítson.


Ha nem edzel, akkor nem kell mindent szedni, például gyorsch biztosan nem kell, de fehérje sem, ha megvan a táplálkozásból, hiszen ezeknek csak annyi a lényegük, hogy edzés után gyorsan feltudnak szívódni.

A táplálkozás legyen rendben!

2013. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!