Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50 kiló fogyás - haladó...

50 kiló fogyás - haladó kondisport, de megállt a tudomány. Hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egyszer 17 évesen 145 kilós zsírtömeg. Leadtam 50 kilót, most vagyok 95 kg(191cm). A diéta alatt kondiztam és kardióztam, nem szedtem semmit még csak fehérjét sem, minőségi kajákat ettem, rohadt sok pénz elment rá. Izomzatommal nem volt gondom, mivel nem akartam soha Arnold lenni, hanem csak amolyan strand fazon, szép domborulatokkal kocka hassal stb. Nah ez nem jött össze soha. Hasamon van némi megereszkedett bőr még a régi időkből, egész jól visszahúzódott és szerintem talán ki is feszülne ha fogynék még. De ez az ami nem megy, mert a stresszevő szokásom a mai napig meg van. Világ életemben rossz alvó voltam, ezért amikor nem tudok aludni akkor este egy kis kaja után könnyebben elalszom. Alkalmanként lejárok boxedzésre és eljárok úszni is. Úgy veszem észre a súlyzós edzés már nem úgy hat az izmaimra mint régen, gondolom elérték az ilyen tálálékbevitel melletti felső határukat. Koxolni nem igazán szeretnék. Szóval a gond az, hogy ekkora fogyás után a maradék felesleg folyamatosan visszaköszön, ha 90 kg alatt vagyok szédülök szinte. És az izmaim véleményem szerint ilyen edzés mellett ez a max. méretük. kajám nagyrészt halból, csirkéből, zabpehelyből, mézből (2 k.v.-s kanál naponta), joghurtból, minimális cukortartalmú lekvárból, gyümölcsökből és zöldségekből áll.

2013. dec. 5. 14:19
 1/2 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy fél év kondit kihagytam a nyári meló után, szoval most még némi izmot is szeretnék visszaszedni
2013. dec. 5. 14:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális tömegnövelő étrend kéne, és utána diétázni. A tápkieg pedig nem kox!
2013. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!