Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fogyni és izmosodni,...

Szeretnék fogyni és izmosodni, jó ez az edzés rá? (:

Figyelt kérdés

Igazabol nem szeretnek sokat fogyni, csak-7 kg-ot (171cm és 60 kg vagyok) egész életemben sportoltam, úgyhogy izmos vagyok, csak van rajtam egy pici husi ami zavar. Heti 3x járok kondiba:

-15-30perc ellipszis

-100-100 külső, belső comb 15-20kg-mal

-sulyzozas 2, 4 kg-mal

-hatizom 2x 15, 15 kg-mal

-2x 30 haspres + egy másik hasizomerosito aminek nem tudom a nevét

-15-30perc futás vagy ellipszis

Ez így milyen?

Egy ismerosommel állítottuk össze, aki már régóta jár kondiba

Ezzel elerhetem, hogy nyárra szép vékony és izmos legyek?



2013. nov. 25. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Egyszerre izmosodni, és fogyni nem tudsz.

2. Ilyen nincs hogy 2-4 kilóval, ez hülyeség, mit csinálsz ennyivel? Fekve nyomsz, bicepszezel...?

Olvasd el a Sárga kapszula című könyvet, neked találták ki.

2013. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egydzerre naturálban nem tudsz fogyni és izmosodni. Különböző étrend kell hozzá.
2013. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha fiú vagy akkor ez teljesen normális és nem érdemes fogyni. Ha lány akkor max 5 kg kéne fogynod ! Személy szerint a gebe anorexiás nők undorítóak sokkal jobb ha van egy lányon mit fogni, egyrészt. Másrészt meg szerintem az tök szar a szexuális életben a fiúnak ha egy olyan nőt ostromol ami zúg zörög ropog alatta! De te tudod. amúgy meg ha ennyire fogyni akarsz akkor futás töménytelen mennyiségben! Amúgy meg én inkább ezt ajánlom ha jársz kondiba és nem szabad súlyokkal nyomod! Nem muszáj az összes gyakorlat válogasd ki az alapján hogy mire kéne gyúrnod pl ha a segged túl nagy, akkor lábhajlítás guggolás stb... :) !!
2013. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja, és a hasprés helyet én inkább a római padot ajánlom [link] ezt otthon is megtudod csinálni méghozzá úgy hogy beviszel egy kis sámlit vagy egy hokedlit és beakasztod valahová a lábfejed és ráülsz a sámlira és kezi csókolom ugyan úgy le tudsz menni negatívba is szerintem azért jobb! [link]
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet célzottan fogyni az óhajtott helyekről.
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Harmadik válaszhoz link [link]
2013. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alapbol izmos vagyok, csak a zsírt kéne eltávolítani róla :D de csak 5-10 kg-ról van szó :)
2013. nov. 25. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és aerob edzések is.
2013. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszek a Sárga kapszulában olvastam hogy a szálkásítás biztos hogy nem 60 vagy 70 kilonal kezdödik
2013. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!