Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok miért ugrálnak...

A kondisok miért ugrálnak mindig a Fegyencesek ellen?

Figyelt kérdés

Komolyan fárasztó amikor ilyen barmok elkezdik bizonygatni,hogy a fegyencedzés így rossz,úgy rossz,nem izmosodsz,kikészülsz és tönkre teszi az ízületeket stb. Ráadásul a legtöbbször tényleg röhejes,semmilyen háttértudás nélkül osztják az észt,arrogánsan és iszonyatos baromságokat mondanak.A többi birka meg utánamondja.

De egyáltalán mi a francot kell pattogni? Mit érdekli őket mit edz a másik ember? Mit kell beszólogatni


2013. dec. 5. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es! A harcművészt meg lefutja a sprinter vagy lelövi egy íjász.Ne hasonlítgassátok már össze..
2013. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

az itt írogató harcművész kollegának!

szted egy fekete laci szerű kőgolyó emelgető ogre ellen érne bármit a te ugra -bugrád???

egy darabig nézné mit csinálsz, néha hagyná h a pöttyedt ütéseiddel betalálj, majd mikor elege lenne, kb azt tapasztalnád, mikor a légvédelmi ágyú elsül, egy sárkányrepülő ellen!

magyarán kő kövön nem marad!

2013. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva látom, a fegyencedzés alapjaiban súlyzós edzés ellenes, hülyeség az étrend, tápkieg szerintük, és súlyzóval edzeni értelmetlen.
2013. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most komolyan a szívedre vetted a tegnapi kérdést az alatta levő válaszokkal, vagy csak szeretnéd így is megközelíteni?
2013. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy diplomás vegyészmérnök kever valamit a kajába, amitől mindenki megdöglik.

Ennyi.


(Vagy élelmiszermérnök? Hohó, vigyázat! :P)

2013. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem olvasni a Fegyencedzés c. könyvet. Valahol a 30. oldal környékén hagytam a francba az egészet mikor 6 odjára olvastam, hogy a kondis k**sögök nem tudják, h kell edzeni, az nem is igazi izom azok csak fel vannak fújva és egy 6 éves kislányt se bírnának megverni. Érdekes, hogy testépítéssel kapcsolatos könyvekben nem olvasol olyanokat, hogy ez így szar úgy szar, hanem a témára, lényegre szorítkoznak és nem a másikat fikázzák... Még is a fegyencesek sírnak mindig, h miért szarozzák le a módszerüket... Nem mondom, h totál hülyeség mert az is egy edzés, állóképesség fejlesztésre jó, de szerintem a könyvet elolvasni teljesen fölösleges, mert csak nagyzolással van tele az egész. Odalapozol a gyakorlatokhoz, azt elolvasod bőven elég többi csak fölösleges rizsa.
2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 *Glissade* ***** válasza:

Én nem tartozom egyik táborba sem, de nem rég én is kipróbáltam a kondizást:)

Álmomban nem gondoltam volna, hogy ez ilyen szuper dolog!:)

Most jobban tetszik mint a sajáttestsúlyos edzés:)

2013. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 16-os nagyon jól mondja, én is ezt említettem meg a kérdés tegnapi testvérében, hogy hihetetlen, mennyi rizsára van szüksége a fegyencnek (a könyvnek), hogy hiteles legyen. Kb. tizedennyi oldalban össze lehetne foglalni a lényeget, nem azt akarom olvasni minden gyakorlatnál, hogy a kondisok így sz4rok meg úgy sz4rok, ezt a gyakorlatot viszont az ő Rambo barátja is milyen f4szán csinálta már és hogy lezúzott mindenkit a börtönben, valamint ez a gyakorlat az alapokhoz nyúlik vissza, mert az amőbák is így mozognak, ezért ez egy természetes, egészséges mozdulatsor. Meg 30g fehérje egy 80 kilós embernek...


Hagyjuk már! Magát az edzést hámozza ki a könyvből, akit érdekel, a többi dolgot meg lépje át.


Érdekes módon a súlyzós edzésről szóló könyveknek nincs szükségük minden 3. oldalon ilyen hülye önigazolásért kirohangálniuk a lényegtől, hogy gyorsan fikázzunk már le közben mást, meg bizonygassuk, hogy miért is vagyunk olyan hipi-szupi f4szák, mert ennyire nem bízunk magunkban.

2013. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!