Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha guggolást 82 kilóval...

Ha guggolást 82 kilóval kezdtem úgy hogy 80 kiló vagyok az milyen eredménynek számít?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elkezdtem kondizni 80 kiló vagyok guggolni 82 kilóval szoktam 6 okat most kezdtem ez szerintetek milyen eredmény?
2013. dec. 6. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem rossz..és van erőd a többi gyakorlatban is rendesen edzeni? mert ha nincs akkor felesleges 80ba gugolnod
2013. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ebben a sportban nem az erő az elsődleges dolog, inkább másodlagos, ami csak az izomstimuláció fenntartásához kell, vkinek ez több vkinek meg kevesebb súlyt jelent edzésen.

de általánosságban elmondható, h ez jónak mondható, főleg ha szabályosan tudod csinálni, nem belehajolva, mint ahogy sokan csinálják, de én is visszább venném a súlyt, mert jobb 10-12 ismétléseket csinálni, főleg lábnál, ami a szív és keringési rendszert is megedzi.

2013. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
többi gyakorlatot nem csinálom mert 1 éve ín hüvelygyulladásom van ,és nagyon fáj gyógyszeres kezelés ellenére is
2013. dec. 6. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
A többi gyakorlat fáj és a guggolás nem? Érdekes.
2013. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
guggolásnál mért fájna a kezem hátamon vana súly
2013. dec. 6. 15:41
 6/8 A kérdező kommentje:
fekvenyomásnál kar edzésnél fáj
2013. dec. 6. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az más téma, elég szar ügy.

Amúgy nem rossz, de mint írták, ha szériázol inkább vedd vissza 50-60 kilóra, és maradj 10 ismétlés fölött. Ha piramisozol, nyugodtan lemehetsz 5-6 ismétlésig, és növelheted a súlyt.

Viszont arra figyelj, hogy szabályosan, egyenes derékkal csináld, és menj le teljesen, ne állj meg fél úton vagy vízszintes comboknál. Eleinte sokkal nehezebb lesz, de sokkal gyorsabban fejlődsz tőle.

Ha meg már most lemész teljesen, akkor grat, jó kezdésnek ez az eredmény.

2013. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

teljesen leszoktam

köszi

2013. dec. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!