Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hyper mass 5000 protein carb...

Hyper mass 5000 protein carb fusion-nal lenne pár kédésem hozzáértőktől, hízás végett ajánlották, nagyon vékony vagyok, nem tudok hízni, ez jó lesz arra?

Figyelt kérdés
írja a csomagolásoin is hogy kreatin is van benne, arról meg annyit tudok hogy ha iszom felfúj, ha abbahagyom akkor az mind eltűnik majd? régebben az Insanity testeddzést csináltam, ez mellé jó volna az? 20 éves, 175cm 53kg vagyok. mennyit kellene ebből mennyi vízbe tenni vagy, hogy megy ez? köszönöm a válaszokat, és bocsi, nagyon nem értek az ilyesmikhez...

2013. dec. 6. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el a Sárga kapszula című könyvet, mert annyira nem tudsz semmit, hogy itt soha nem magyarázzuk el.
2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!