Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy a danabol kúra...

Igaz, hogy a danabol kúra után meg nőnek az ember mellei? Csak olyan írjon választ aki használ már danabolt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

megnol a mellet combod karod.mindened mert bevizesit :)

Amig szeded a tabletatt addig lesz rajtad pluszba 2kilo VIZ.Nem izom hanem VIZ.Vege a kuranak szo szerint kipisolod:) olyan lesz mintha felfaztal volna...ennyi

2013. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 clint ***** válasza:

1:ha kérdezel valamit ne kösd ki egy nyilvános oldalon, hogy ki válaszoljon....

2:mível egy tabletta többszázszorosára növeli a hormonjaidat, nem tudod kihasználni emiatt, nem férfi hanem női hormonok (ösztrogén) is kialakulnak, ennek egyik egyik jele a mellszövet növekedés, amennyiben nagy izomtömeged van annyira nem lesz feltünő, kicsit nagyobb bimbó ennyi, amennyiben kisebb vagy, úgy szószerint csöcsösnek tünhet, ezenkívül herezsugor, potenciahalál, kinyomhatatlan fájdalmas ragyák és aknek a háton és a fejen, zsírosodás segg tájékon, kopaszodás, májproblémák, veseproblémák sb stb, arról nem beszélve, hogy inkább fog az alany puffadtnak kinézni mint izmosnak, de a végén lemegy csak a zsír és a narancsbőr marad...

2013. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ezeket onnan tudod hogy próbáltad?
2013. dec. 8. 17:56
 4/16 clint ***** válasza:

onnan tudom, hogy 15 év van a hátam mögött és nagyon sok barát aki testépítő és erőemelő...

De ugyis fogalmazhatok, azt a fajta danabolt amiről te kérdezel nem nem próbáltam, mert nincs értelme...

2013. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én nem akarok okos lenni mert még nem próbáltam csak szeretem volna,de ha ez így müködik akkor inkább ki se próbálom,de mit kellene szednem hogy száraz izomzatom legyen?És ami nem ennyire káros.
2013. dec. 8. 18:13
 6/16 anonim ***** válasza:
ezektől a felütött vackoktól, max akkor nő meg a melled, ha szilikont rakatsz oda, máshogy nem:)
2013. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Étrended kell szedned. Mondjuk egy helyes tömegnövelő étrendet.
2013. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tömegnövelőt nem szeretnék használni..attól csak vastag leszek,de nem izmos..akkor inkább szedek BCAA-t és Aminot lassan fogok fejlődni,de ez így szerintem a legjobb :)
2013. dec. 8. 19:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Huh, ilyen sötéten akarsz koxolni?
2013. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd csak, te értesz magyarul?
2013. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!