Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámaszozni szoktam, és...

Fekvőtámaszozni szoktam, és egy ideje érzékenyek a mellbimbóim. Mitől lehet? (24F)

Figyelt kérdés
Néha szoktam edzeni, fekvő+bicepszgyakorlatok stb... Semmi turmix meg hasonló szart nem szedek. A lényeg hogy 1 év alatt felszedtem 25 kg-ot, nyilván a mellkasom is megnőtt, viszont újabban nagyon érzékenyek a mellbimbóim, ami eddig nem volt az. Ha valaki volt már hasonló cipőben, az legyen szíves írjon!
2013. dec. 10. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet, hogy megnyúlt a bőröd, de tél van, simán kaphatott hideget is.


Minek szarozod le a turmixot?

2013. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már lassan egy hónapja érzem sajna... A szar pedig csak egy gyűjtőfogalom nálam. Nem akartam kiírni hogy kreatin, szteroid meg a többi amit nem ismerek.
2013. dec. 10. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj az, hogy egy lapon említed pl. a kreatint a szteroiddal. Pont ha nem ismered, akkor ne tégy ilyen kijelentéseket.
2013. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az első választ, a másodikról pedig csak annyit hogy nem vagyok sík hülye, de nem érdekelnek ezek a szerek! Én nem szednék egyikből sem, végképp nem szúrnám magam, de ezt mindenkinek szíve joga eldönteni. Nekem az volt a tapasztalatom ezekkel a fehérje turmixokkal, meg hasonló "jóságokkal" hogy volt egy 60 kilós csenevész gyerek, megevett 2 doboz ilyen port, majd kicsit gyúrt rá, és felszedett 3 kilót. Persze testesedett egy ici-picit, majd megnőtt az arca és fűbe fába belekötött, míg nem lecsapták... :)Ezzel csak annyit mondtam hogy erősebbnek érzi magát a legtöbb ember aki ilyeneket szed és a tükörben viszontlát egy kis eredményt.
2013. dec. 10. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:

???????????

elárulok valamit ez kaja koncentrált élelmiszer,de vigyáz velem most toltam be fél kiló csirkét nagyon vad lettemD:D:D

2013. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyira megdöbbentően gyökér vagy. Miért kell elkezdeni okoskodni, ha segghülye vagy közben?!

Minden egyes szavaddal tovább mélyíted a magadnak ásott kis árkodat.

"A szar pedig csak egy gyűjtőfogalom nálam. Nem akartam kiírni hogy kreatin, szteroid meg a többi amit nem ismerek."


Látod, itt a gond. Hogy nem ismered, és akkor már szar. A gond az, hogy az emberek rettegnek attól, amit nem ismernek, beállítják gonosznak és ellenségesnek, közben meg semmi baj nincs vele.

Leszarom, hogy ismersz egy köcsögöt, aki nagyképű lett a poroktól, ha nem ez az általános. A fogyatékosok körében talán tényleg elterjedt tévhit, hogy ettől leszel izmos, de az már teljesen emberfüggő, hogy hogyan reagálod le a tápkiegek által keltett nagy hullámokat, amelyeket nagyrészt a média gerjeszt.


Tehát nem hülyeség sem a kreatin, sem a fehérjepor, csak helyén kell kezelni, és nem megőrülni tőle.

2013. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy bocs, hogy legyökereztelek, az így utólag visszaolvasva nem volt fer, kizárólag a tudatlanságod miatt.

Az álláspontomat viszont továbbra is tartom.

2013. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valter6672 ***** válasza:
"csak annyit hogy nem vagyok sík hülye" nem vagy hülye, csak tudatlan. Ha már ennyire "komolyan" csinálod, olvashatnál is néha, nem fog megártani :)
2013. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem eszel fehérjét meg kreatint, csak húst...

A húsban van mindkettőből, nem is kevés.

2013. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!