Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami hiányzik ami alapvető...

Valami hiányzik ami alapvető lenne?

Figyelt kérdés

Tömegnövelő étrend :

-MyProtein

-Carb-F (Full Force-től)

-Vitamin : Multi Pro Plus (Halolajak, stb. megtalálható nagyobb mértékben benne, meg stb..)

-Joint-X Complex

-HCAA Chitosan zsírégető

-Creatine Monohydrate

-Lennmagolaj

-Kokuszzsírba sütött reggeli csirkemellek, edzés után nem menne



Valami ami nagyon-nagyon fontos lenne még ? Vagy megvan minden ami kellhet és alapból szükséges ?


Egyéb kérdés : Mi a véleményetek a napi 2-3l elfogyasztott zöld teáról ?



2013. dec. 12. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hibátlan!

Zöld tea nem rossz, ihatod nyugodtan!

2013. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok szemét? Fel nem foghatom, hogy minek ennyi baromság. És mielőtt nekem támadnának, tisztában vagyok a kiegek és a koksz közötti különbséggel, de ez a Carb meg HCAA meg a kreatin is, full hülyeség az összes.

Vitamin, tejsavó azt helló, még gyors ch se kell edzés utánra sem.

Inkább menjen dupla tejsavó izolátum, a fehérje is fel tudja tölteni a glikogénraktárakat.

2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászolónak, inkább meg sem szólalnék, és hallgatnék, nagy hülyeséget mondtál, nem 12 éves kölyök vagyok fiacskám aki ma kezdte, csak egy pár éves kihagyás után újra nekifognék, nagy részét már használtam és voltam 90 kg felett is, ha nem tudod mikor írsz, akkor légy csendben. Gyors CH edzés után hülyeség, meg Creatin és HCAA azt sem tudod mi mit képez és mi a szerepe, másnap ne írj ilyensmit mert elküld jobb esetben a .....-ba !
2013. dec. 12. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek akkor sem alapvető dolgok. Kihagyás után pedig az izommemória miatt úgyis gyors lenne a növekedés. De te tudod, ha már 90kg is voltál, akkor biztosan nagyon okos vagy. Szerintem azért vegyél még pár dolgot, mert miért is ne.

Én inkább költök bélszínre mondjuk!

További szép napot!

2013. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!