Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vesznek a legtöbben...

Miért vesznek a legtöbben ilyen-olyan kiegészítőket, ha azt sem tudják mire való?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, h vesznek proteint, de gőzük sincs arról mikor kell inni, mire jó pontosan, mennyi adag kell, mivel még normális étrendjük sincs, de már veszik a legdrágább szájtek proteint. + valaki még azt sem tudja, minek a rövidítése a ch.

És akkor jönnek a sokezredik kérdések, AHELYETT, HOGY FOGNÁ A GOOGLÉT, ÖSSZEÁLLÍTANA EGY ÉTRENDET MIUTÁN MEGTANULTA AZ ALAPOKAT ÉS TISZTÁBAN VAN A DOLGOKKAL?


2013. dec. 13. 17:09
 1/6 Valter6672 ***** válasza:
Egyszer remélhetőleg mindenkinek megjön az esze, ahogy nekem is megjött :D reménykedjünk benne. :) de a kezdők már csak ilyenek.
2013. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Én is egyfolytában olyan emberekkel találkozom, akik esszenciális aminot és kreatint vesznek maguknak, és azt sem tudják, mi az.
2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedvencem egy okostojás a teremben, láttam h már fél órája nézeget, gondoltam, biztos akar vmit, majd kinyögi mi a gondja baja...

hát oda is jött.

tudnál nekem segíteni, és akkor rákezdett...de arra már a haverokat is odahívtam, h hé gyertek már , segíteni kéne itt vkinek, de már alig bírtam fapofával...

szóval elkezdi ám az ipse...

figyéljé, kezdi, látom te vagy itt a jani(mindezt egy 50kilós ropi mondja), szóval látom erős vagy meg a haverjaid is nagyok, segíts már h én is ilyen legyek, tudom h ezek a porok, a szteroidok, van amitől feláll, és van amitől nem, nos nekem olyan kéne amitől állni is fog, meg hízni is szeretnék, meg nőni, mert a 165 cm az nem sok, és a csajok észre sem vesznek így, meg vmi kreatin kox is kéne, azt mondják, h felfúj, de nagyon, szóval ilyen protein poros, kreatinos, tablettás kúra kéne , tudsz segíteni...

nos a haverokkal azt a pár percet alig bírtuk kiállni röhögés nélkül, de láttuk, h az ember reménytelen, menthetetlen, mondtuk neki előbb edzeni kell megtanulni, és ha az megy, akkor jöhet a komolyabb dolog is...

nos megcsináltattunk vele, egy olyan programot, h sztem ronnie coleman is csak lapos kúszásba ment volna ki a teremből, úgy elfáradt, nos a srácot, akkor láttuk utoljára, többet, még edzeni sem jött le, sztem egy hétig felkelni sem tudott az ágyból, az izomláz miatt.

kb itt is ilyen embereket olvasok néha, mikor feltesznek egy kérdést:)

2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ennyi esze van az embereknek! A másik ok: a hülye reklámszöveg, olvastam már nem egyszer olyat, amiből ha nem értenék hozzá az esne le hogy a BCAA kb kox szintű.
2013. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még a jobbik eset, mert legalább segítettetek neki egy kicsit :D

Ezzel szemben nálunk a teremben már kinézték volna a gyereket még mielőtt megszólal, csak azért, mert vékony.

2013. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek általában így viselkednek, hogy fogalmuk sincs, mit miért csinálnak.
2013. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!