Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik tömegnövelő proteint meg...

Akik tömegnövelő proteint meg táplálék kiegészítőket szednek mennyi idő után lesznek impotensek? Ha tudják hogy ezzel jár akkor miért csinálják?

Figyelt kérdés
impotencia, protein
2013. nov. 28. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
... -.-
2013. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem lesznek impotensek, mivel a tápkieg nem kox. Ne keverd össze. A tápkieg csak sima kaja.
2013. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jajj de kis vicces :D

Csak nem a tegnapi kérdező?

2013. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt ilyen idióta? Hogy-hogy nem láttam? :)
2013. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Óh, már 3 nap alatt az lettem, de így legalább egy gonddal kevesebb...


(12 éve űzöm a sportot, sokkal egészségesebb vagyok és a szerszám is jobban működik, mint a korosztályomban azoknál, akik semmit sem sportolnak - és ők a többség.

2013. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert szinte egyből kitörölték. Én meg vagy 6 percig írtam rá a 2. válaszom de már nem volt hova elmenjen.
2013. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vicces buz1 vagy kérdező?
2013. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha elkezdem de egyszer abba hagyom akkor nem megyek össze tőle ? Igazatok van tényleg össze kevertem a koxal a táplálékkiegészítőt. Akkor ezzel a veszéllyel sem jár ugye ? Mert hogy őszinte legyek ettől félek a legjobban hogy ha valami oknál fogva abba hagyom akkor össze megyek. És egyébként nem vagyok meleg :)
2013. nov. 28. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Fingod sincs az egészről, olvasgass szakirodalmat. És kérdezz meg egy orvost, hogyha mostantól napi 2 szelet szárazkenyéren és vizen élsz, akkor összemész-e..
2013. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 clint ***** válasza:

de igen... láttál már cirkuszt? ott vannak törpék.. na ők tömegnövelő proteint szedett azelőtt :D

és impotensek is..

2013. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!