Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez a edzésterv...

Szerintetek ez a edzésterv rendben van?

Figyelt kérdés

Már rég óta össze van állítva az edzéstervem, csak már néha nagyon fáradt vagyok és unom, hogy néha akár 2,5 órát lent vagyok a konditeremben. Szerintetek miből sok ? Az izomcsoportok felosztása nem kérdés, csak a gyakorlatok száma. Előre is köszi, ( LINK lent -->)


LINK:

[link]



2013. dec. 14. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellre 16 sorozat nem kell, elég 12-14.

Bicepszre 13 sorozat nem kell,elég 8-10.

Hasra sem kell ám 8 sorozat, 5 különböző gyakorlattal.

Váll az elmegy, de én többet foglalkoznék a hátsó deltával.

Combra 12 sorozat(ez egyel kevesebb mint a bicepszre...) Még egy gyakorlat kell.

Hátra a 15 sori oké, de nem kell két lehúzás, legyen egy húzódzkodás inkább.

Tricepsz jó.

2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:) Megy a plusz!

Még annyit azért had kérdezzek, hogy mit ajánlanál hátsó deltára ? + mellből mi az amit lejjebb vegyek ?

2013. dec. 15. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátsó deltára döntött törzsű oldalemelés a legjobb, esetleg valami csigás gyakorlat.

A mellnél: az áthúzást vagy a csigás gyakorlatot hagyd ki(legideálisabb: hetente illeszted be mindig az egyiket 4. gyakorlatként).

2013. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!