Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf táplálkozás, edzésterv?

Ektomorf táplálkozás, edzésterv?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 168cm magas, 66kg, 25cm-es a karom, es ez szerintem őrült vékony, nagyon zavar. Elkezdtem edzeni, alap gyakorlatokat itthon, de hatástalannak érzem, pedig heti 4x minimum csinálom fél óra hossza. Itthoni edzés is jó, vagy inkább terembe menjek (oda nem szívesen mert nagyon kezdő vagyok) milyen súlyokkal, milyen gyakorlatokat és milyen időtartammal javasoljátok? Valamint mit sportoljak? jelenleg úszok néha kosarazok.. Edzésterv mellett milyen étrendem legyen? Nagyon sok húst eszek, de elég rendszertelen az étkezésem valamikor irreálisan sokat eszek, de valamikor meg alig eszek egész nap..

2013. dec. 14. 20:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi a magasságot elírtam, 188cm, ja és edzés után egyből erősen, napokkal később visszatérő hátfájás a panaszom..
2013. dec. 14. 20:14
 2/12 Osynho ***** válasza:

Töltsd le a sárga kapszulát (google), olvasd el és fontold meg a leírtakat.


A hátfájást kérdezd meg egy orvostól, egyébként meg szabályosan eddz.

2013. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm véleméyned, orvosom azt mondta h. testalkatom miattne "bodybuildingezzek" de szégyenlem vékoynságomat.. privátba küldök képet
2013. dec. 14. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem is(szakértő vagyok gebeség témában).
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Valter6672 ***** válasza:
Esetleg küldhetsz nekem is, ugyan ebbe a cipőbe jártam(ok). 186cm/61 kilóvel kezdtem el az edzést, most 70 kg körül mozgok fél év elteltével. Sárga kapszula, sok hús, rizs, egy két kieg. kemény edzés. Fontos a rendszeresség. De tényleg, elsőnek olvass sokat, aztán kezdj bele.
2013. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Es mennyi idő/kitartás/intenzivitas kellett? sikerült az edzés? mert nekem nagyon nagy céljaim vannak és úgy érzem nem fog sikerülni mert őrült vékony vagyok, és 40-45-ös karral jól érezném magam, de így.. :(
2013. dec. 14. 22:33
 7/12 Osynho ***** válasza:

"Elkezdtem edzeni, alap gyakorlatokat itthon, de hatástalannak érzem, pedig heti 4x minimum csinálom fél óra hossza."


Ezt esetleg kifejthetnéd. Az izmoknak rendes terhelés kell, némi átmozgatástól nem lesz fejlődés hosszútávon. Mióta csinálod?

2013. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
esetleg lehetséges hogy júliusra esetleg márciusra szép, "elfogadható" eredméyneket érjek el?
2013. dec. 14. 22:45
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát oylan Augusztus vége óta, de igazán intennzíven október eleje, de fogalmam sincs h. miylen egy rendes edzésterv csak mondjuk csinálok 3x12 fekvőtámaszt, 3x12 vállfölé emelgetést 5kg/karral, 3x24 felülés, 3x24 guggolás iylenek.. csak így ahogy eszembejut.. :S
2013. dec. 14. 22:47
 10/12 Osynho ***** válasza:
Na, itt a gond... Rendes edzésterv kell. Viszont még rendes edzéstervvel és szigorú étrenddel se várj 2 hónap alatt komoly eredményeket.
2013. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!