Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában (szálkásításkor)...

Diétában (szálkásításkor) egyáltalán nem nő az izom?

Figyelt kérdés
Eddig csak tömeg növeltem és az érdekelne, hogy ha elkezdek diétázni, akkor egyáltalán nem nő az izom, csak amit nehezen felszedtünk az marad meg? Olvastam a sárga kapszulát stb. de nem találtam egyértelmű választ erre a kérdésre.

2013. dec. 15. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel kevesebb kalóriát viszel be szálkásításkor mint amennyit elhasználsz, persze hogy nem nő az izom. Ezért kell 2,5-3 ttkg fehérjét bevinni, hogy ez az izomveszteség minél kisebb maradjon.
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már edzel egy ideje, akkor nem hogy az marad meg, ami megvan, hanem annak egy része el is vész...

Ha szálkásítással kezded az egészet, akkor egy kicsit izmosodhatsz(kezdő effektus a neve), de ez nem jelentős.

2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Naturálban nem lehet izomtömeget növelni diéta alatt, örülj ha megtartod ami van!
2013. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kezdőknél rövid ideig kis mértékben lehetséges, de egyébként szálkásításnál izomvesztés van, nemhogy növekedne.
2013. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
annak orulj ha nemmegy le a izmocskad:)
2013. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
am nemtom, én nem vagyok testépítő, de járok terembe kondizni is heti kb 3-4x , de mellette futok is csomót meg étrendre is figyelek, szal tuti hogy kcal deficitbe vagyok, és szerintem am minimális mértékben lehet növelni, vagy nemtom, lehet csak az eddigi izomzat látszik jobban, de amióta ezt csinálom ( 2-3 hónap) sokkal fszábban nézek ki, és mintha az izom is több lenne de ez enm tuti. Zsír az biztos jött le bőven.
2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lenin, eltűnt az izomról a zsír, ezt nevezik szálkásításnak. Ilyenkor jobban kirajzolódnak a vonalak. ;)
2014. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Levin, bocsánat :D
2014. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jó ezt vágom, csak nekem úgy tűnik mintha erősödtem is volna, súlyokban, legalábbis tuti nem estem vissza. Lehet hogy étrfogatra nem nőtt sok, de erőben attól még lehet. Nem tuti lehet tényleg csak a szálkásítás miatt tűnik így
2014. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdőknèl rövid ideig lehetséges. Ennyi.
2014. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!