Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az anyagcserém segít?

Az anyagcserém segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Azt szeretném megkérdezni tegyük fel, hogy most fognék neki a testépítésnek és tömegelni szeretnék.

Ha jó az anyagcserém ? Az segít vagy hátráltat ?


2013. dec. 16. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a kifejezés hogy "jó" az anyagcsere? Hogy létezik vagy mi?
2013. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lényegében amióta sportolok, semmi zsír nem rakódik rám...bármilyen pizzát, szart egyek :)

Régebb, meg minden falattól híztam..

Minden este jó széklet jön, azaz sok...csak nem akartam részletezni..

2013. dec. 16. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nehezen hízol sem jó, mert akkor izom is lassabban jön!
2013. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem vagyok ectomomorph, nem súlyoztam és olyan kezem van mint annak a srácnak aki 2-3 hónapja csinálja
2013. dec. 16. 15:18
 5/6 A kérdező kommentje:
ectomorph *
2013. dec. 16. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az izomnövekedés gyorsasága nem az anyagcserétől függ. Az inkább hormonok által van befolyásolva. Az anyagcsere annyit jelent hogy hány kalóriát használsz el egy nap és ha eleget eszik ugyanugy az "ektomorf" is tud hízni fél kg-ot vagy akár 1-et hetente. Aztán hogy ebből mennyi az izom azt a hormonok, feherjebevitel,edzes dontik el.
2013. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!