Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így menni fog?

Ez így menni fog?

Figyelt kérdés

Tehát, az én történetem az lenne, hogy kétszer eltörtem mindkét csuklóm....( picit vicces :DDD ) nagyon sokáig volt gipszben így hát 1 évig 0-24ben szinte csak ettem és nem mozogtam.. így fel is jött 25 kiló felesleg... nyárra tökéletes formába szeretném hozni, és ezt úgy szeretném elérni, hogy minden második nap járnék futni és az étrendem így nézne ki:

reggeli - 1 teljes kiőrlésű kifli( magos ) - húskenyérrel

vagy paradicsommal és kígyó uborkával

tízórai - ugyanaz mint a reggeli

ebéd- hús leves, natúr csirkemell vagy hal, koktél paradicsommal

uzsonna(4kor) - kefirt szoktam inni és ugyanazt enni mint reggelinek

vacsora - nincs

a gyomrom már azt hiszem kellőképpen összement így az uzsonna utáni időszakot bírni fogja


Köszönöm a rendes és segítő válaszokat ! :) Nagyon meguntam már ezt az állapotot :)



2013. dec. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le a nemed és a korod.

De innen megmondom hogy ez így nem jó.

1) A fogyáshoz pörgetni kell az anyagcserét. Teszem azt te 4-től reggel 7-ig vagyis 15 órán (!!) keresztül nem eszel.Ez szerinted hol pörög?


2) A normális fogyási ütem heti 1-0,5 kg. Ennyit leadni minimum fél év.Ráadásul ha leadod akkor se lesz jó formad mert kb. semmi izmod nem lehet..


3) Fontos hogy napi 2 L víz legyen és ,több fehérje.(hús)

2013. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és fiú, de akkor hogyan egyek? Valahogy nagyon nem jön össze az evészet... tudnál segíteni? Hogy miként, hánykor és hogyan? A napi 2 liter víz bőven megvan
2013. dec. 18. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 4-5.

Reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsora.

Olyan 7,10,13,17,21 óra tájban.


Sovány húsok,zöldség,rizs.

2013. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen adagok? Illetve milyen zöldségek? a rízsből pedig gondolom barna vagy jázmin
2013. dec. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!