Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlattal helyettesí...

Milyen gyakorlattal helyettesíthetem a húzódzkodást?

Figyelt kérdés
Csinálom a p90x-et, de nincs húzódzkodó rudam és annyira nem is bánom, ugyanis amúgy is elég széles a vállam nő létemre, gyakran kérdezik hogy kajakoztam-e (pedig nem). de nem akarok álldogálni se amíg a p90x-ben húzódzkodnak, eddig csak úgy "össze-vissza" súlyzóztam, de jó lenne valami olyan gyakorlatot végezni, ami azokat az izmokat mozgatja, amiket a húzódzkodás.
2013. dec. 19. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A húzódzkodást nem tudok kiváltani, az egy alap gyakorlat. Evezéseket csinálhatsz, de ezzel kezdhetnéd is valahol:

[link]


legyél kreatív, tegyél két stabil pont közé valami erős rudat...

2013. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tudod kiváltani. Ha van csigás gép, akkor mehet lehúzás mellhez fölső csigáról, de nyilván az sincs neked, így marad az evezés ami hátizomra megy, de nem ugyanaz az sem.
2013. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem a kreativitásommal van a baj, ha annyira akarnék húzódzkodni akkor vehetnék ajtófélfára szerelhető rudat kb 4000-ért, csak annyira nem szeretnék. sőt, semennyire. így is igen izmos hátam van alkatilag és nem szeretném tovább izmosítani durván, ugyanis nő vagyok. továbbá mentem belepusztulok a p90x-be, ha még húzódzkodnom is kéne félő, hogy feladnám.


na de akkor válasz, hogy semmivel?

2013. dec. 19. 17:02
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen evezés? hogy és mivel kéne evezni?
2013. dec. 19. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:

a húzódzkodást semmivel, illetve leírtam, hogy csigás gép kellene.

A gyakorlatokat itt találod, az evezéseket is:

[link]

2013. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jaa, hogy evezni is a gépen lehet! olyanom persze nincs, annál nyilván egyszerűbb egy húzódzkodó rúd beszerzése. nem véletlenül a p90x-et csinálom, nem vagyok "gyúrós", de napi 1 órát tudok szánni arra, hogy szálkásodjak, erősödjek, és ez a 90 nap a kitartásról is szól azt hiszem. nem csalok el semmit, csak ezt, de majd meglátom, lehet, hogy akkor majd helyette valami olyan testtájamat edzem, ami kevésbé tökéletes, mint a hátam :)
2013. dec. 19. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem csak géppel, nézd végig. Ott van az egykezes evezés is és a ruddal evezés.
2013. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A p90x mell-hát és bic-hát videójában is van evezés. Figyeld meg.
2013. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
áhh ott még nem tartok. köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 19. 17:44
 10/13 anonim ***** válasza:
De hát azzal kezdődik, az az első nap :D
2013. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!