Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok leszokni a szteroidokról?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nagyon régóta nyomom a szterkát és nem tudom letenni sajnos tudom szégyen meg szánalmas vagyok de nem tudom ez ügyben kihez lehet fordulni orvos vagy pszichológus?nem érzem jól magam nélküle,az egy dolog hogy edzésen nem de a magán életemben sem,kis szarnak érzem magam nélküle ha meg kúrán vagyok jó minden mennek a nagy kefélések az asszonnyal,férfinak érzem magam,látom szépen kiformálódok beeresedik a testem és hát erről nem egyszerű lejönni,nem rossz dolog a magas tsztoszteron.múltkor megpróbáltam abbahagyni ez tartott 1hónapig az edzéseim undorítóak voltak egész nap egy bamba petyhüdt ember voltam most újrakezdtem megint de tudom hogy nem kéne,azt hiszem nálam ez belülről fakad kissebségi komplexusom van,meg paranoiás vagyok,nem azért akarnám abbahagyni mert bármi bajom lenne egyelőre semmi problémát nem érzékeltem de az asszonnyal mostmár tervezzük a jövőnket szeretem nagyon és nem érdemelné meg azt a fájdalmat ami a korai elveszítésem okozna neki...:/
2013. dec. 19. 20:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
írj nekem privátot
2013. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez sok emberrel így van, nézz meg régebbi versenyzőket, sok még mindig cuccol, pedig már nem kéne neki.
2013. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 clint ***** válasza:
mi a franc van??? Nem is tartasz szünetet?:D
2013. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon
2013. dec. 19. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:
kamuszagú a történet...szerintem arra vár a kérdező, hogy elkezdje valaki oltani, vagy majd jönnek a natur és kokszos válaszok, pro/kontra
2013. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az igen
2013. dec. 20. 01:37
 7/13 anonim válasza:
Komám, nagyon tönkretetted magad...magától már sosem fog ez visszaállni. Üdv a klubban.
2013. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kamu, elég sok ilyen van, teremből egy 23 éves srácot 3 év kokszolás után vitte el a mentő, megállás nélkül nyomta. A szép hogy nem is látszott rajta kb, mert úgy be volt vizesedve mint az állat.
2013. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és mi lett vele?
2013. dec. 20. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:

vese dialízis

szted ha vki bevizesedik éveken keresztül, az mit tesz a vesével és a vérerekkel?

hm?

nem nehéz elképzelni....

2013. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!