Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akarok venni egy kreatint és...

Akarok venni egy kreatint és hozzá egy fehérjét. Milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
Még Májusban vettem egy Dominator Creatine Strong Matrix 7. Ez a cucc nekem nagyon bevált. 1 hónap alatt elég sokat fejlődtem. Sajnos azóta nagyon leálltam a gyúrással. Most is ezt a kreatint akarom megvenni, és hozzá valamilyen fehérjét. De milyen fehérjét érdemes venni hozzá? Nem szálkásítani akarok, hanem izmot növelni. Olvasgattam sokat 100% Whey Protein Professional és a Basic Whey győzött meg igazán. Vélemény? Egyéb javaslat?

2013. dec. 19. 21:40
 1/6 clint ***** válasza:
mindkettő elég jó, bár van olcsóbb is...
2013. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szálkásításhoz és tömegnöveléshez is kell fehérje, és ugyanaz a fehérje, a lényeg, hogy lehetőség szerint 100%-ban tejsavó protein legyen, az általad említett mind2 fehérje jó, csak tényleg van olcsóbb is.
2013. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a basic whey egy cukorkupac, 60%-os fOS, nehogy megvedd.
2013. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
StillMass WPC80 vagy MyProtein impact whey
2013. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudnátok esetleg mondani, hasonló jó minőségű, de olcsóbbat?
2013. dec. 20. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Myprotein impact és MHN whey.
2013. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!