Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szerek kombinálásával...

Milyen szerek kombinálásával érhetek el nagyobb fejlődést?

Figyelt kérdés
1 éve csinálom 15 kg jött fel rám. Heti 4x edzek, lábazok is. A kajával minden rendben 90 kiló vagyok 190 centi. Napi 200 gramm fehérje, 500 gramm ch és 80 gramm zsír kb. a bevitel. Szedtem már arginint de nem fejlődtem tőle valami sokat. Nem akarok koxolni, felesleges, van még hova fejlődnöm és időm is van. Csak hobbi szinten űzöm ezt a sportágat, de szeretnék vele szép eredményt elérni saját magam miatt. Sokat erősödtem de most egy kicsit csalódott vagyok ugyanis 1 év alatt 65 kilóig tudtam felmenni fekve nyomásban (30al kezdtem). Szeretnék erősebb lenni és még több izomtömeget építeni magamra. Tömegnövelőt szedek jelenleg, de jó lenne egy kicsit gyorsítani ezen a folyamaton. Milyen szerek kombinációjával érhetek el gyorsabb, látványosabb fejlődést? Kitartó vagyok minden ötlet, tapasztalat jöhet, minden érdekel ami a naturális határba még belefér.
2013. dec. 22. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A 90kg-os testsúlyhoz a 65kg-val való fekvenyomás az nem olyan jó. Szerintem annak a 15kg-nak egy jó része zsír lehet, de nem akarok látatlanban okoskodni.


Ha tényleg sok a zsír rajtad, akkor a helyedben most leszálkásítanék, ha nem vagy zsíros, akkor mehet egy kreatinkúra.

2013. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tápkiegek nem fognak olyan látványosat dobni, legyen tejsavó+gyors ch (vagy a tömegnövelő),multivitamin+plusz mehet néha egy kreatinkúra. Más nem kell tömegeléshez.
2013. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz koxhoz nyulni akkor hmb.edzes elott mehet valamilyen nitrogen oxid fokozo.creatin
2013. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom megmondani abból mennyi zsír, mert előtte is zsíros voltam. Nyilván némi háj is jön tömegeléssel együtt, de elég valószínű hogy abból a 15 kilóból legalább 10 izom, ugyanis előtte semmi izom nem volt rajtam. Gerincferdüléssel kezdtem, 0 erőléttel alig bírtam lenyomni 10 fekvőt szabálytalanul. Fél év alatt értem el hogy 5x fel tudjam húzni magam belengéssel. Tehát teljesen 0 izomzattal kezdtem. Most már lényegesen jobb, látható is a fejlődés. Köszi a válaszokat. A creatint nem merem beszedni. Voltam vérvételen és a creatin értékem 10szerese volt a normálisénak úgy, hogy egyáltalán nem is szedtem előtte csak 70%os fehérjét és vitaminokat. Konkrétan nincs 1-2 olyan hatóanyag amiket ha keverek vagy bizonyos ideig kicsit túladagolom őket egy kicsit megdobnák az erőmet?
2013. dec. 22. 17:56
 5/13 A kérdező kommentje:
A zsír hátrált az izomfejlődésben? Nem értem miért mondod, hogy pucoljam le a zsírt. Tömegelni szeretnék, az pedig némi zsír felszedésével is jár sajnos. Hiába fogyok le ha nem lesznek szép kidolgozott izmaim csak nyegle lennék. Fél évig még feltétlen tömegelek, hogyha leadom a felesleget legalább némi izom látszódjon a hasamon, lábamon mellemen stb. Egyébként nem vészes rajtam az a pár kiló.
2013. dec. 22. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Annak semmi köze a kreatinhoz, az edzés hatására bomlik (izommunka, izmok bomlása) lesz az emelkedés, mi nem probléma! Ha szedsz kreatint nem lesz magasabb, a húsban is van pl kreatin...
2013. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom a teremben is ezzel nyugtattak. A probléma az volt hogy ez szédüléssel és hányingerrel járt. Valószínűleg túledzettem magam mert nyáron volt hogy heti 6x lent voltam. 1 hét pihenő és visszament normál szintre.
2013. dec. 22. 18:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor az túledzés volt, nekem diéta alatt volt magas (ugye nagyobb az izom bomlás), a háziorvos eltemetett, a sportorvos azt mondta semmi gond.
2013. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is olyanokat mondott, hogy le fogok bénulni, károsodik a májam és a vesém...:D
2013. dec. 22. 18:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért kell sportorvoshoz menni ilyen témában.
2013. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!