Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elfogyott a brokkoli nagy gond?

Elfogyott a brokkoli nagy gond?

Figyelt kérdés

Napi fél kiló fagyasztott brokkolit/karfiolt megeszek.

De most vettem észre hogy már nincs több zacskó a fagyasztóban, boltba menni a karácsony miatt meg már késő.

Átnéztem a házat és már csak cukkini van itthon.

Az elég zöldségnek egy nap? Van benne elég rost amennyi kell?

Milyen zöldségeket tudok enni testépítéskor(szálkásításkor is) amik viszonylag szénhidrátszegények és nem brokkoli-karfiol-kelbimbó trió?

Paradicsom, paprika, uborka, gomba, saláta stb ezekben nincs annyi rost amennyi nekem kell igaz?


2013. dec. 23. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most 3 napig nem eszel, nem omlik össze a világ. Egyébként a legjobb amit először írtál, a többi már messze lemarad.
2013. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
hatalmas gond.. XD én itt eszem a virslit, közben meg száraz vagyok, mint a keksz :P te meg csak aggódj a brokkoliért
2013. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó megrohadhatsz :D én 2 hónapja figyelek a kajára, nagyon lassan megy le a zsír, izomveszteség nélkül. most jött a karácsony/újév és 2 hét alatt szinte tönkrevágtam 2 hónap munkát
2014. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem lehet mindenki ilyen ektomorf balf/sz :D
2014. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!