Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most akkor, hogy is van?

Ez most akkor, hogy is van?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy vegyünk egy gyakoratot. pl. a húzódzkdást, amiből megy 15db. Hetente 4x húzódzkodok, de most elszeretnék kezdeni egy osztott edzéstervet. Ha csak heti 1-2x húzódzkodok akkor rosszabb lesz az állóképességem és kevesebbet fogok tudni húzni?

2013. dec. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Osztott edzés lényege, hogy keményebben megtudd edzeni az izmokat így nagyobb izomcsoportokra heti 1 x edzés mehet, de például hasra mehet 3 is.

Állóképességed meg kardiótól lesz, tehát ha izmot akarsz növelni nem célszerű kardiót űzni ugyan is eléggé eltünteti az izomzatot hiába a magas fehérje akkor is bőven magas veszteséged lesz.

húzódzkodást meg például nehezítheted, hogy magadra teszel súlyokat.

2013. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is tisztában vagyok, de a kérdésemet ezek szerint rosszul fogalmaztam meg. Arra gondoltam, hogy ha váltok osztottra, tehát akkor a "húzódzkodást" mint gyakorlatot, csak heti 1x fogom csinálni, a mostani heti 3-4x alkalom helyett. Tehát a kérdésem arra irányult, hogy kevesebb ismétlésszám fog- e belőle menni, egy idő után :).
2013. dec. 24. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem nálam nem lett tőle kevesebb.

Nem lettem úgy mond gyengébb mindig valamivel nehezítettem a feladatot mondjuk a lábamra kötöttem súlyt táskával stb....

2013. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi .
2013. dec. 24. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!