Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak itt nők, akik alkarra...

Vannak itt nők, akik alkarra edzés során rendkívül szálkás alkarral rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Én nem fektettem erre idáig hangsúlyt ( elég volt, hogy sportolok, különleges testrészi rögeszméim nem voltak ), de most már érdekelne, hogy mi szükséges ahhoz, hogy egy nő is elérje azt a teljesen szálkás, vénáktól dudorodó alkart.

Nőknél tudom , hogy ez sokkal nehezebb, mint férfiaknál, de azért szeretném elérni.


" Pfúj, ez nőknél undorító " , meg " esztétikátlan " válaszokra nem vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm !


2013. dec. 29. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :D


Ugye azt tudjuk, hogy nincs helyi zsírégetés, így kicsit ez értelmetlen kérdésnek tűnik. Ha mázlid van, az alkarod szálkásabb lesz, mint a többi, ha nem, akkor meg nincs. : (

2013. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem....a helyi zsírégetésről én is tudom amúgy, hogy nincs.

Nem akartam, hogy ilyen értelmetlenségnek tűnjön a kérdés, hiszen nem is arra gondoltam, hogy kizárólag az alkaromat szálkásítsam, csak arra voltam kíváncsi, hogy mi a különbség azok a nők között, akiknek eres alkarjuk van, illetve akiknek nincs.


Ez akkor testfelépítési sajátosság, ha jól értem.

2013. dec. 29. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek. Én nem edzem alkarra, nem is szeretnék olyat, amilyent leírtál, de ha neked bejön, akkor hajrá.:-)
2013. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csúfítsd már el magadat teljesen! Egy nőn legyen zsír is, nehogy már kilátszódjanak az erei, mint egy férfinak. ez kb. csak a látens homoszexuálisoknak jön be. Fúj!
2013. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 - Ehh-ehh....nincs szükség ilyen stílusra.
2013. dec. 29. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

unokahúgomnak mostanában jött ki ér az alkarja hátulján,mert legalább 10%ot leküldött a testzsírjából és többet is edz.

heti 2x úszik,2-3x bikram jógázik,1x konditeremben edz és mindenhova bringával jár.

a függeszkedés gyakorlatot beteheted az edzésedbe,az jól be tudja durrantani az alkart:).

2013. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!