Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin "eltűnteti" az ereket?

A kreatin "eltűnteti" az ereket?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a kreatin monohidrát vizet halmoz fel a bőr alatt, ennek hatására kevésbé látszódnak az erek? vagy épp ellenkezőleg, értágító hatása is van?

Stillmass kreatin akg-t rendeltem meg, úgy tudom hogy ez nem halmoz fel annyi vizet a bőr alatt, tehát emellett megmaradhat a szálkásság?



2013. febr. 16. 18:58
 1/6 Osynho ***** válasza:
Nincs ilyen drasztikus hatása a kreatinnak. :) Legalább is én nem tapasztaltam. Nem is lettem lényegesen vizesebb tőle.
2013. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kreatintől nem kell félned !Nem a bőrödnél lessz a víz,hanem a sejtekbe!

Ha szálkás vagy ,akkor fog látszódni az erek!

Ha nem vagy szálkás ,akkor nem!

Ez ilyen egyszerű! :)

2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

ilyen miatt értelmetlen aggódni mégpedig azért mert ha tömegelsz akkor nem kell foglalkozni az erek láthatóságával vagy a szálkásság minél tovább fenntartásával mert az csak hátreáltat a fejlődésben.

ha olyan alkat vagy akkor megmaradhat a szálkásság egy jól belőtt étrenddel de ha nem olyan alkat vagy akkor nem tudsz szálkás maradni.

ha meg nem tömegelsz akkor meg nem is kéne kreatint szedni.

2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Creatin HCI, AKG, HMB, Pyruvat kötések összesége valóban jó megoldás. De ezt csak azért venni és enni, hogy erek ne látszódjanak ez badarság.
2013. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eddig úgy szedtem fel tömeget hogy végig szálkás maradtam, most vagyok 70 kg, szeretnék még + ba 2-3 kg-ot, csak szálkás szeretnék maradni
2013. febr. 17. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
am utolsó, épp elllenkezőleg, szeretném ha látszanának az ereim
2013. febr. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!