Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek testépítők?

Mit tegyek testépítők?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 66kg. Nagyon szeretnék egy kicsit "meg emberesedni" remélem tudjátok hogy értem. Sajnos a konditermet nem engedhetem meg. Nagyon sokat dolgozom, és még csak otthon sem igazán tudok edzeni. Egy olyan kérdésem lenne, hogy van e olyan tömegnövelőpor ami mellett keveset tudok edzeni, mert 12 órázok és van mikor szombaton is be kell mennem. Az étrendem sajnos nem a legjobb mert a munka nem mindig engedi. Más lehetőségem sajnos nincs. Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni! Köszönöm előre is!
2013. dec. 30. 11:45
 1/2 Osynho ***** válasza:
Sajnos akkor neked elég nehéz dolgod lesz. :/ A rendes étkezés és edzés mindenképpen kell. Nincsenek csodaszerek.
2013. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az edzést és a jó kajálást nem lehet megkerülni.Valahogy préseld be az idődbe.

Koxal tudnál max izmosodni, de igazából ahhoz is kell edzés, mag kaja, csak úgy gyorsabban tudnál fejlődni.De ezt nem ajánlom (és persze ez is sokba kerül).

2013. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!