Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél éve járok terembe...

Másfél éve járok terembe odafigyelek a kajámra, DE nem vagyok megelégedve túl lassan fejlődök, használjak koxot? Úgy értem 1-2 alkalommal, utána jobban fogok fejlődni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1-2 alkalommal? Ilyen nincs, aki elkezdi használni és nem akarja, hogy leeresszen mint egy lufi az évekig használja.

- Az előismereted 0.

- Másfél év az 0.


Szóval ne, egyértelműen ne.

2013. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána inkább egy könyvet. Mondjuk az Arnold féle enciklopédiát. Változtass valamin, vesd magad górcső alá, szóval irkáld le mi mekkora, hány kiló, stb. És ha 3-4 hónap múltán semmi változás, pedig tényleg odafigyelsz és megfogadtad a könyvben olvasottakat.. akkor ko.. na olyan nincs. tuti fejlődni fogsz másfél év után.


Mellesleg nem minden szterkó eredménye illan el használata után. Jó, persze visszaesik a dolog, de ha rendesen megküldted a kaját és a gyúrást alatta akkor sok megmarad. Főleg addig, amíg még nem érted el a genetikai határaidat. Te pedig még egyáltalán nem érted el. Viszont másfél éves edzés kevés. Sem az izmaid sem az ízületeid nem tolerálnának egy hirtelen gyarapodást. Meg ha anélkül nem megy, akkor azután sem fog, hogy leállsz vele, tehát vagy tolod utána is vagy semmi értelem most se. MÉG!

2013. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
nem kell kox,másban lesz a hiba,meg kell keresni a hibát,kijavítani és lesz fejlődsé
2013. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a tápszereket próbáltam ki kb 5 év edzés után...

de az kemény 5 év volt, edzésben és napi 6 étkezéssel telt.

volt, h napi 2 edzésem volt, akkor még volt lendület...

2013. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!