Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felső test edzése?! Otthon!

Marczi96 kérdése:

Felső test edzése?! Otthon!

Figyelt kérdés
tudnátok javasolni valamilyen gyakorlatot/gyakorlatsort amivel látványosan lehet felső testet (főleg mell, bicepsz, tricepsz, hát) kidogozni otthon, súlyzó nélkül? 17/F

2014. jan. 1. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
olvasd el pl. a fegyencedzést, de amúgy különböző fekvők és húzódzkodások valók erre.
2014. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így van, fegyencedzés és TRX tökéletes erre!
2014. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze vékony láb, de hogy még kockás has se...
2014. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

fegyencedzés ezek szerint a legjobb, de hogy kezdjek neki? előre szólok soha életemben nem edzettem, ezért egy csomó mindenről fogalmam sincs mi lehet. Ilyen pl. a vízszintes húzódzkodás, fekvőtámasz falnál és még jó pár dolog. Tudnátok segíteni hogy lehetne nekilátni az edzésnek?

És azt sem tudom igazából, hogy hányadik szinten lenne érdemes elkezdeni. Ha valaki tud jó tanácsot adni azt megköszönném!

2014. jan. 1. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a könyvet, amit ajánlottak azzal például máris jóval előrébb volnál...
2014. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"soha életemben nem edzettem"


Neked az első szinten KELL kezdeni akkor!

2014. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5ösnek

a ,,soha életében nem edzettem" az nem ehyenlő azzal hogy egy dagadt kisgyerek lennék. ezt csak azért merem leírni mert a mesterszintnek nevezett egykezes fekvőből is le tudok nyomni 3-4 et (igaz hogy csak jobb kézzel) szóval ezért szeretném értelmes válaszolók tanácsát kikérni :)

2014. jan. 1. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A könyvben le van írva, hogy szerinte miért kellene az elejéről kezdeni. Az, hogy követed-e a tanácsát, a saját belátásodon múlik.
2014. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 kezes fekvőt könnyedén?

akkor már biztos olyan k/rva erős vagy h nincs hova fejlodnod súlyzók nélkül...

2014. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!