Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömeg növelőt?

Milyen tömeg növelőt?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok és 65 kg.

Szeretnék fel szedni egy kis izomzatot magamra...vagy lehet nem is olyan kicsit.

Szerintetek ehhez milyen tömeg nö9velőt fehérjét vegyek?

Gondolkozom a zöld jumbon.



2014. jan. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

dumbo az nem jó.

ha van lovéd, a volumass 35 jó választás.

de ha okosabban akarsz választani, akkor egy tejsavó, vagy tojás fehérje , és mellé dextróz, így magadnak csinálhatod a tömegnövelőt, mikor melyik alapanyagból, mennyi kell.

2014. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

0. utánaolvasás

1. étrend

2. vitamin

3. ha szükséges, okos kiegészítővásárlás: fehérje. tejsavót érdemes.

4. edzés utáni ch, szőlőcukor, malto, waxy maize, kinek melyik jön be.


Tömegnövelőt nem érdemes venni, mert olcsóbban jössz ki, ha alapanyagonként veszed meg. Az a kis nüansznyi plusz bennük nem ér plusz sokezer forintokat.


Ajánlott márka: Myprotein

2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért szívesen megkérdezném, hogy mi alapján választottad (volna) a zöld Jumbot.

A többiek leírták a dolgokat.

2014. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:

a fehérje annak való aki már sima kajával nemtudja fedezni a fehérje szükségleteit.neked pénzkidobás

majd az évek felhozzák a kilókat ingyen is,figyeld meg..

2014. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én ilyen szinten természetesen nem értek hozzá ezért is kérdeztem a ti véleményeteket.Azért gondoltam így hogy készen meg veszem mert nem szeretnék sok macerát vele.

A zöld jumbot az edző társaim ajánlották egyébként.

Fehérjét ittam de nem volt jó mert 72 kilóról le fogytam 64-65 kg-ra.

De ha nem szeretném külön magamnak adagolni és most már izomzatot szeretnék vissza növeszteni mit ajánlanátok?

És a napi 2 óránkénti táplálkozás ajánlott?

(Egyébként 2 éve járok konditerembe heti 3* 1-2 órát.)

2014. jan. 1. 23:49
 6/7 A kérdező kommentje:
És tudom hogy pont az írtátok hogy ha magam csinálom a dolgokat akkor olcsóbban jövök ki de sajnos nem értek hozzá sőt nem is sok hangulatom van hozzá és időm se túl sok mert még a tanulásra koncentrálok jelenleg.De ha lehetne azért reális árban lévőket írjatok.
2014. jan. 1. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a sporttal(a testépítéssel ugye) az a baj, hogy nem lehet vaktában menni az után, amit a másik mond. Hiába írom le, hogy a legjobb ár/érték arányú tömegnövelő az MHN Gainer, ha nem tudod miért. Érteni kéne az egészet, hogy mit miért, stb. Ha nem értesz hozzá, ahogy írtad, akkor hiába írjuk le, hogy mit kell, mert ha valami változás történik, vagy bármi van, nem tudod, mit kell tenned.
2014. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!