Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasbòl hogyan lehet...

Hasbòl hogyan lehet leghatékonyabban leadni?

Figyelt kérdés
Nagy hasam van és ebből szeretnék leadni. Nem kell nekem kockás has, de jó lenne kissebb. Mit lehet vele tenni?
2014. jan. 3. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs irányított zsírégetés. Nem lehet csak hasról fogyni. Szálkásító diéta kell és aerob edzések.
2014. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, hogy ezek mit jelentenek, nem írtam volna ki a kérdést. Kifejtenéd ezt egy kicsit?
2014. jan. 3. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggel majd leírom részletesen, de már mobilon vagyok és így nem tudnék sokat írni.
2014. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz segíteni, ahol az emberek olyanról kérdeznek, amiről nem tudnak valamit, vagy esetemben semmit?
2014. jan. 3. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tényleg akarok, és szoktam is. De ha valaki olyan életképtelen, hogy ha nem tudja mi az az aerob edzés, akkor nem írja be a googléba, vagy egyáltalán nem írja be a keresőbe, hogy "has", akkor ezt az összetett és bonyolult sportot nem érdemes elkezdenie.
2014. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
megpróbálom leírni azt amit az első leírt csak primitívebben ahoz hogy a hasadról mennyen le zsír nem felüléseket kell csinálni mert az nem ér semmit hanem kocogni,aerobedzés(mikor összevissza ugrálsz a kis sulyzóval a tv előtt),ugrálókötelezés
2014. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
*meg diéta
2014. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az aerob edzés nem az, amikor a tv előtt ugrálsz. Az aerob edzés zsírégetésre optimális mozgásforma, amely 120-130-as pulzustartományt jelent.
2014. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aerob edzés lehet: kocogás, gyors gyaloglás, bicajozás, lépcsőzés, ellipszis trénerezés, úszás, stb. Tehát olyan egyenletes monoton mozgás, amit a láb igénybevételével végzel és tudod tartani a kb 120-130-as pulzust 45-60 percig. Heti minimum 3-4-szer kellene, de mehet minden nap is.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Ha nincs súlyzós edzésed és sok s zsír rajtad, akkor elég lesz napi 2g x ttkg fehérje is. Tehát ha vagy pl 80kg (csak példa!) akkor kell neked napi 120g fehérje és indulsz 120g szénhidrátról. Ha nincs fogyás, akkor csökkented a szénhidrátot.

2014. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*ne legyen több

(nem kukacoskodásból, csak nehogy már ez vezesse félre a kérdezőt) :)

2014. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!