Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőn kezdem a diétám kiskoro...

Hétfőn kezdem a diétám kiskoromban voltak vérnyomásproblémáim, szivritmus zavarom is volt Merjek alkalmazni Termogén zsirégetőt? (full blast)

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 12:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:

az a lényeg hogy most van e,a kiskori dolgokat ki lehet nőni.

egyébként én nem ajánlom a termogénzsírégetőket,felesleges szerintem éri meg az árukat,jó szálkásító étrend kell megfelelő mozgással és zsírégetőnek karnitin szerintem bőven jó.

2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát utolsó vizsgálaton a vérnyomásom 120/80 volt de akkor is van bennem 1 kis félelem a kiskori dolgok miatt hát carnitine fog menni aerob előtt Carni-x 100 000 de ha veszek full blas ot ovatosan kezdem el szedni..
2014. jan. 4. 13:15
 3/4 dirtboy ***** válasza:
2 tabival kezdj az bőven elég lesz az elején.
2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a baj az ilyen koffeinbombákkal, hogy nagyon rá lehet kattanni, én igaz az nem zsírégető, de pl pow3rd-re amiben kb pont annyi koffein van mint ebben, alig tudtam róla leállni.
2014. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!