Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 78-79kg-hoz jó ez a tömegnövel...

78-79kg-hoz jó ez a tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy ezt így be tudnám tartani. 10 és 12 óránál csak 1-1 szendvics van, mert suliba így és ennyit tudok vinni, ne írjátok, hogy vihetek rizst meg csirkét kis dobozkában, mert nem megoldható, illetve pénz sincs rá. A 4. és a 6. étkezés jó így vagy érdemes megcserélni? 4.-hez mehet házi koszt néha?

2014. jan. 4. 17:23
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 4. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
A sonka sokkal drágább, mintha vennél csirkemellet és azt sütnéd meg és azt tennéd a tk kenyérhez. Nézd meg a kilónkénti árakat.
2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen kívül nem látok zöldségeket sem, pedig az kellene vagy fél kg. Sehol egy halolaj, lenmagolaj. A kukoricadara is szerintem felejtős.
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki a kérdést, mert teljesen kezdő vagyok ezen a téren. Sonkából csak 1-2 szelet, hogy legyen valami íze a kenyérnek. Zöldségekből mit érdemes, mikor és mennyit? Természetesen eszek azt is, csak még nem tudtam beépíteni. Lenmagolajat mihez, mennyit érdemes?
2014. jan. 4. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Lenmagolajból mehet napi két evőkanál simán, halolajból napi 1-2 kapszula. Zöldségnek a legjobb: brokkoli, kelbimbó, cukkini, uborka, spenót, stb.


Pár szelet sonka nem sok fehérjét tartalmaz, az nem lesz elég neked.

2014. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lenmagolaj és a halolaj pontosan mire jó? Mikor érdemes enni/inni, reggel, napközben, este? Zöldségek közül pont azokat sikerült felsorolni amiket nem szeretek, mik jöhetnek még szóba?
2014. jan. 4. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert kell a telítetlen zsírsav. fontos a szív- és érrendszer számára. Bármikor eheted, mondjuk utolsó kajához nem kéne zsír.

Nem véletlenül soroltam ezeket a zöldségeket, ezek a legjobbak, de ehetsz paradicsomot, paprikát is ha ezeket szereted.

2014. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 clint ***** válasza:
én túl szigorúnak tartom, az ilyen étrendek leterhelik kicsit az agyat s kevésbé is fejlődhetsz.
2014. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2014. jan. 4. 18:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Montez, a kovászos uborka mennyire jó?
2014. jan. 6. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!