Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 66kg-hoz mennyi fehérje /...

66kg-hoz mennyi fehérje / szénhidrát kéne naponta?

Figyelt kérdés
Tömegnöveléshez.

2014. jan. 4. 22:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Apropó!


Lefogadnék nem rendes az a kaja! Csirke-hormonkoktél, fehér rizs... Hagyjuk, propaganda!

De egyébként azért nem nyomjuk ezt a "rendes kaját", mivel a teljesen felesleges számolgatás nélkül lehet alanyunk 75 kg. Inkább egy megfelelő edzésterv kellene neki.


Ha "szarnál" tartunk kerüljétek a gainereket! Ezek ipari szarságokat tartalmaznak, mint dextróz, maltodextrin, fruktóz. Előbbi (dextróz) ugyan kémiailag ugyanaz, de molekuláris felépítésében eltérő, mint a természetes formában lévő szőlőcukornál, ami egyébként környezetében enzimekkel, rostokkal, vitaminokkal, mineráliákkal teljesen máshogy fog viselkedni. Ezek a tömegnövelők a legnagyobb kárt az emberi emésztőrendszerben okozzák.

2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? :D
2014. jan. 4. 23:42
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem be van tépve :D

Vitaminod van? Az sokkal fontosabb, mint a kreatin. A maradék pénzből vitamint vegyél: Mega Daily One, Vitabolic, Daily Vita Min.

Kreatinon csak akkor gondolkodj, ha legalább fél éve edzel és minden rendben halad.

2014. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 clint ***** válasza:
szóhoz nem jutok...
2014. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ezt látod ő sem tudja... a cukorfogyasztást én sem tartom helyesnek, de én zsigerből gyors ch ellenes vagyok, de nem állítanék ilyet, hogy az feltétlenül kárt tesz az emésztőrendszerben...

az meg, hogy felesleges a kaja számolgatása??? hát barátom húzzál vissza a táplálkozás kategóriába ott oszd a hülyeségedet ezt meg hagyd meg a sportolóknak akik tudnak táplálkozni...

2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a dextróz hegyek, vagy a villámgyorsan azzá váló maltodextrin milyen hatással van pl. a belekre?! Melyik a jobb: anyagcsere termékként alkoholt kapni, vagy felborítani a bélflóra normális egyensúlyát?
2014. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Gyerekek!


Igazából az internetes anonimok bohóckodásához, akik a választ sem értik -, már megbocsássatok de nem érek rá!

2014. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 clint ***** válasza:

Sztem mível 66kg vagy, ez igy inkább egy nem valami jó.

Hozzáteszem nekem nagyjából a diéta idején van ilyen étrendem. Itt nagyon kevés a ch. Sztem dobj hozzá még egy kis rizset (150-200gr) vagy durumtésztát. 66kg mellé ez nagyon gyér.

A nutrend mass gainer nem a legjobb, attól, hogy Lantos Johnny is ezt issza (hozzáteszem.. valójában a carnivor masst szereti) inkább az oryza által ajánlott malto vagy carbot javaslom, és a full force fehérje helyett is valami jobb félét, a tömegnövelő árán spóroltból tudsz is venni.

Jah az ajánlott vitaminok jók, egy kis cvitamin kellene még mellé, a por alakuak brutál olcsók (1000 ft alatt)

sok sikert!!!

2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 clint ***** válasza:

A belinkelt oldalt végig olvastam...

ezekszerint az edzés utni turmixunkat inkább fruktozzal toljuk meg.. (gyümölcsöt ajánl) ezt konkrtan az izomzat nem tudja használni... Száz testépítéssel kapcsolatos tanulmány van több véleménnyel.

A sok dextróz valóban nem tesz jót. A maltodextrin több dologból elő állíthatják még magokból is. Nem számít cukornak, csak az utobbi időben mondják rá, mert el kell adni a drága dizájner szénhidrátokat is (vitargo, palatinóz), de attól még nem számít cukornak.

2014. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nocsak! Mindjárt egy normális hangnem. Így is lehet...


Minden attól függ, hogy helyezed el a képletben! Ez a természetes eredetű a fruktóz alkalmas lehet a máj glikogénraktárainak feltöltésére, amelyek ugyanúgy lemerülnek.

Igaz, befogadóképessége korlátozott, ám nem szóltak a mennyiségekről - nehezen fejlődök esetében.


Jó éjt Mindenkinek!

2014. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!