Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen átalakulás mennyire...

Egy ilyen átalakulás mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=A004IXYHToU


[link]


1 év alatt, 21 éves, ment minden neki: szintol, inzulin, növi, deca, tren, prohormonok, teszti meg még vagy 10 másik cucc. Végén már ilyen 800-1000 mg okat nyomott. Volt egy videója ahol részletesen felsorolta mit szedett de sajnos törölték. Mit gondoltok milyen szinten károsít egy ilyen kúra? Egyébként jelenleg valamilyen fertőzése van a karjába a sok szintoltól, de ettől eltekintve? És az a nagy felpuffadt has mitöl alakul ki? Sok profin látni.


2014. jan. 5. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.A "felpuffadt" has pedig az inzulintól van.
2014. jan. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis növiktől.De amúgy így reggelre nemfog az agyam.Majd valaki más leírja a pontos okát
2014. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, a növiktől van a puffadt has, mivel növeli a belső szerveket is.

A fő kérdésre pedig: nyilván nagyon egészségtelen, de egyénfüggő, hogy kinek mit hoz mellékhatásként és mikorra.

2014. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tap bela ***** válasza:
100%
Saját vélemény bármely sport ami már versenyszerűen van "űzve" egészségtelennek tartom. Ez lehet testépítés, kerékpár, úszás, foci, stb.
2014. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebben egyetértek tap belavál. Mennyire egészségtelen? Ronnie Coleman a szóbeszed szerint olyan kúrákat tolt, hogy abba az emberek 90%-a beleőrült volna, elég jól bírja még.

2 sportoló (bármi), ugyan azokat tolják kb, az egyik 45 évesen hal meg, a másik 80, az egyik focista összeesik 22 évesen a pályán, a másik 80 évesen is vígan él.

Plusz még egy dolog: ha meghal 25 évesen egy élsportoló, honnan tudod, a kox-e az oka?

Csak az ismerőseim esetei, 25 alattiak, nem koxol egyik sem: leukémia meghalt 8 évesen, a másik 12 évesen meggyógyult, 22 évesen hererák, 18 évesen meghalt...

2014. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Undorító az egész én naturálban jobban nézek ki :D

(csak vicc)

2014. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez mondta a videójában hogy annnyit nyomott hogy a vègén màr a barátnője kereste rajta a helyet ahova be lehet adni a cuccot mert ő már nem talàlt. Nem fog sokáig élni valoszinűleg.
2014. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért szerintem a profik mennyit nyomnak?

Napi 10 ml cucc, mellé a szemesek lazán, és elég jól húzzák.

Egy biciklis is koxol ennyit, van aki meghal, a másik él 70 évig, szervezetfüggő.

2014. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a kox ellen vagyok, mivel nem versenyszinten űzöm és megelégszek egy 45 karral is :) Egy esztétikusabb testel szebb vagy, mint egy túlzott durva testel, ízlések és pofonok. Bár én nagyon tisztelem Ronnie-t,Cutler-t, és még akik nagy eredményeket is elértek. Mert ha nincs jó izomtapadásod és genetika, nyomhatod a cuccost úgy sem éred utól őket, sőt esélyed sincs. + Vékony csípő, óriási hát
2014. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!