Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet fallra fúrható tolódzkod...

Lehet fallra fúrható tolódzkodón edzeni nem jön ki a falból? Nem vagyok nagy súlyó 61kg

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 08:48
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és valahonnan mondjatok már ojan fekvenyomó padot amit kiszállítanak és súllyal együtt adják olcsón
2014. jan. 5. 09:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jön ki, ha normálisan rögzíted, és nem omlik szét a fal.
2014. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk felrobbant a tűzfal tőle......
2014. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Náluk bordásfal van. Elsőre kijött (nem szakadt le, csak félig jött ki). Másodszorra bitangnagy csavarokkal lett fölrakva, azóta ott van (pontosabban át lett szerelve egy másik helyre, de amúgy nem volt gond vele). Alapvetően a gyerekeknek van, de elég vadul használják, és néha mi is. De lehet, hogy egy ráakasztható húzóczkodót már nem bírna.
2014. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
téglafal, vagy betonfalnál stabil. Nálunk vályogfal van, szóval én átfúrtam az 55cm-es falat és menetes acélpálcával rögzítettem. Ez biztos hogy ott marad! Fő a biztonság!
2014. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálunk téglafal van az akor jo?
2014. jan. 6. 12:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!