Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés! Mennyi idő után...

Fegyencedzés! Mennyi idő után kezd el látszani?

Figyelt kérdés

Most kezdem, letöltöttem a könyvet, nagyon lelkes vagyok. Ha nincs húzózkodó rudam, az nagy baj?

Lányoknak is jó ez az edzés?

Mennyi idő után kezd el látszani? Mind külsőleg, mind erőnlétileg értem.

20/L


2014. jan. 5. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont egy lány ajánlotta ezt a könyvet pedig fiú vagyok :)

A lényeg annyi hogy az alapokkal kezdd javaslom hogy olvasd végig a könyvet ugye vannak a 10 lépések mindig az elsővel kezdj ez a legfontosabb. A rúd miatt meg ne aggódj mert szinte bármi megteszi helyette akár gerenda, akár egy masszív faág vagy valami korlát féle.

A könyvbe mindent leír a szerző a dolgokról én 2 napja fejeztem be ma kezdtem el az első edzésem.

A lényeg hogy ne hajtsd túl magad az edzéstervet úgy alakítsd ahogy neked szimpatikus.

Ha edzettebb vagy esetleg akkor több edzés napot is beiktathatsz akár, attól függ mi a célod vele. Mert erőnlétileg tényleg hasznos mai napomat azzal töltöttem hogy végig bújtam az internetet és lehet vele fogyni is nekem például ezért is ajánlották mert az első lépések könnyűek viszonylag. Amennyire olvastam többségnél durván 2-3 hónap mire lett látszata a dolgoknak.

De ha esetleg kíváncsi vagy valamire vagy szeretnél még véleményt kérni, esetleg megosztanál valamit akkor írj nyugodtan privátba.


21/F

2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három vagy négyezer forintért már kaphatsz ajtófélfába szerelhető húzódzkodó rudat!
2014. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3hónap után már biztosan látszódik. nekem legalábbis látszódott,hogy már nrm vagyok olyan vézna mint előtte.

de ez is akkor látszik,ha van miböl izmot építeni.

2014. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!