Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás, Fegyencedzés vagy...

Gyúrás, Fegyencedzés vagy Kettlebell?

Figyelt kérdés

Üdv!

Hát ez nem lesz egy egyszerű kérdés, attól tartok. Szóval régebben "gyúrogattam", de elgondolkoztam azon hogy ez kell e nekem. Aztán olvasgattam az utóbbi két sportágról ha úgy tetszik.


Jöjjön a lényeg.

Kidolgozott izomzatot szeretnék (szóval nem a 90-es bicepsz meg ezek a célom, hogy felpumpáljam magam szteroidokkal). Nem is akarok igazán nagy izmokat, itt a hangsúly azon van hogy erősebb legyek, szeretnék jó állóképességet mert az állóképességem olyan hogy ha valahol fél órát kell álldogálnom egy helyben akkor már nem bírja a lábam se. Szóval nem akarok felfújt ürge lenni aki kinyomja a 200 kilót, de 3 húzódzkodást se tud elvégezni vagy nem tud elfutni az utca végéig. :'DD


Tehát azt a módszert keresem amikkel ezekre szert tehetek:

- Állóképesség

- Erős, kidolgozott izomzat (nem esztétikai izmokra gondolok elsősorban)

- Hogy ne legyek fáradékony

- Gyorsaság


Előre is köszönöm. :)



2013. dec. 26. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha nagy állóképességet akarsz kettlebell.

Ha erős akarsz lenni kidolgozott, nem esztétikai izmokkal erőemelés.

Ha nem akarsz fáradékony lenni tea, earl grey, forrón.

Ha gyors akarsz lenni,akkor ne legyél lassú.

2013. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem akar kétajtós szekrény lenni, aki a seggét nem tudja kitörölni normálisan, miért ne tehetne fel itt kérdést?
2013. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kombináld őket. Attól meg nem kell félni, hogy hobbigyúrástól ilyen állat leszel, aki mellett nem lehet elmenni a járdán, vagy leülni mellé a buszon.
2013. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem akarok akkora lenni.

A kinézet nem jelent semmit, egyes testépítők még egy befőttes üveggel se boldogulnak és nem bántásból írtam vagy vettem bele a kérdésembe a gyúrás példáját.


Nálam az állóképességen van a hangsúly és az izomzat építésén valamint az erőn. Izomzaton... nem a karokra szőtt lufikon. Nem gondoltam hogy ennyire meg fog sértődni valaki ezen. :DD

2013. dec. 26. 10:36
 5/18 anonim ***** válasza:

Először is olvass utana a dolgoknak mert nagyon nem vagy képben.

"Kinyomja a 200 kilót de nem tud 3-at húzódszkodni"..ez kibszott irreális.


Azt válaszd amelyik leköt és bírja a pénztarcád.

Egyrészt kell étrend másrészt a kondi/kettlebell újabb pénz.

A Fegyenc kb. ingyenes ugye.

Meg fontos hogy tudd élvezni.Valakit nem köt le a vaspumpálás,van akit a fegyenc.

2013. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Crossfit
2013. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező.

Mutass egy 150 kilóval fekvenyomó és 45-trl bicepszező bicepszező bodybuildert aki nem tud kinyitni egy üvehlget..nem tudsz mert ilyen nincs.

Nincs olyan hogy gyúrós izom.

2013. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ a Crossfit-el kapcsolatban. :)

Kielégítőnek bizonyult.

2013. dec. 26. 11:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A "nem akarok 90-es bicepszet, felpumpált testépítő izmokat, meg hogy ne tudjak üveget kinyitni" teljesen irreális dolog, ugyanolyan, mint amikor egy csaj azért nem ér hozzá súlyzóhoz, hogy nehogy túl izmos legyen. Plusz olyan szintű tudatlanságról és előítéletességről tesz tanúbizonyságot, amit már rohadtul ununk. Úgyértem mi, akiknek tovább terjed az intelligenciája annál, hogy egy adott dologról csak a legelső sztereotipikus mondatok ugorjanak be, és hajtogassa napnyugtáig.
2013. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

" és nem bántásból írtam vagy vettem bele a kérdésembe a gyúrás példáját."

Leszarom, miből hoztad fel a gyúrás példáját, de ez attól még sértés és pont.

Az, hogy ilyen retardált idióták, akik idejönnek TESTÉPÍTÉS kategóriába ócsárolni a testépítést(persze nem bántásból, csak úgy mondod, persze, nem nagy ügy) és utána elvárják, hogy normálisan válaszoljanak az emberek, az felháborító.

Mert nem lehet válaszolni egy ilyen kérdésre. Először el kell oszlatni azt a mérhetetlen mennyiségű ködöt, azt a rengeteg sztereotípiát, amit Te itt előadtál nekünk, és utána meglepődtél, hogy saxx-tól ilyen választ kaptál.


Téged is bántana, ha egy általad szeretett dolgot mi csak úgy mellékesen minősítenénk, még ha a kérdés lényegét értjük is.

Sarkított példa: ha azt mondom neked: Melyik nőt válasszam? Anyáddal eddig jó volt, de rájöttem, hogy egy ordas k*****, aki 50 pasival megcsalt, most kit válasszak, a Zsuzsit, vagy a Bélát?

Te is először kijavítanál, hogy "ne mondj ilyeneket anyámra", nem hiszem, hogy segítenél(persze most mondhatod, hogy jó, az egészen más. Nyilván más, de a helyzet ugyanaz, ez csak egy sarkított példa, mint már írtam).


Érted?

2013. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!